ALAnerv 30 kapsułekALANERV Kapsułki miękkie na układ nerwowy, 30 kapsułek - cena, opinie i opis produktu
Przetworzona żywność, używki, zanieczyszczenie powietrza powodują powstawanie wolnych rodników, które przyspieszają procesy starzenia się komórek i prowadzą do wielu stanów chorobowych. Główny składnik suplementu diety ALAnerv kwas alfa-liponowy posiada silne właściwości antyoksydacyjne dzięki czemu przyjmowanie tego suplementu obniża poziom stresu oksydacyjnego, ale pobudza też procesy metaboliczne. Działa odtruwająco i regenerująco na wątrobę, bierze udział w usuwaniu metali ciężkich z organizmu, zwiększa wrażliwość komórek na insulinę zmniejszając jej stężenie we krwi i indukuje podziały komórek macierzystych.
Wskazania:
Suplementacja diety preparatem ALAnerv wskazana jest na: leczenie dolegliwości sercowo-naczyniowe, leczenie problemów ze wzrokiem, leczenie dolegliwości wątroby, problemy z poziomem cukru we krwi oraz dla osób z nadwagą, osób starszych i palaczy.
Właściwości:
Preparat produkowany na bazie kwasu alfa-liponowego, kwasu gamma-linolenowego, witamin i selenu. Kwas alfa-liponowy, główny składnik preparatu ALAnerv, jest substancją wykazującą właściwości "witaminopodobne", produkowaną przez ludzki organizm. Substancja ta znajduje się również w wielu produktach żywnościowych. Kwas alfa-liponowy znany jest głównie dzięki swojemu działaniu jako koenzym metabolizmu komórkowego. Pobudza i uczestniczy w ważnych cyklach metabolicznych, takich jak produkcja ATP oraz odtwarzanie antyutleniaczy- witaminy E, witaminy C i glutationu.
ALAnerv dawkowanie:
Przyjmować 1-2 kapsułki dziennie podczas głównych posiłków.
Składniki:
Kwas alfa-liponowy, olej z ogórecznika lekarskiego zawierający 22% kwasu gamma-linolenowego, selen, witamina E, Witamina B5, Witamina B6, Witamina B1, Witamina B2 i substancje pomocnicze.
Szukaj