ALAnerv 30 kapsułek


Suplement diety ALAnerv jest produkowany na bazie kwasu alfa-liponowego, kwasu gamma-linolenowego, witamin i selenu.
CHARAKTERYSTYKA:
-Kwas alfa-liponowy, główny składnik suplementu diety ALAnerv,to substancja witamino-podobna wytwarzana przez organizm człowieka, a także zawarta w wielu pokarmach.
-Kwas gamma-linolenowy to wielonienasycony kwas tłuszczowy należący do grupy kwasów omega-6.Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
-Tiamina (witamina B1) pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.
-Ryboflawina (witamina B2) pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
-Kwas pantotenowy (witamina B5) przyczynia się do prawidłowej syntezy i metabolizmu hormonów steroidowych, witaminy D i niektórych neuroprzekaźników, a także pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
-Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz przyczy-nia się zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
-Selen pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.Zaleca się przyjmować 1 do 2 kapsułek na dzień, w trakcie głównych posiłków.

Klienci, którzy kupili: ALAnerv 30 kapsułek, kupili również:

Szukaj