Biolevox HA 2,2% Żel dostawowy 1 ampułko-strzykawka 2mlBiolevox HA to kwas hialuronowy, żel dostawowy 2,2%, amupułkostrzykawka 2 ml. Biolevox Ha pozwala obniżyć poziom odczuwanego bólu umożliwiając wykonywanie codziennych czynności. Chroni chrząstkę stawową przed dalszą degeneracją. Jako nieliczny na polskim rynku, posiada wysokie stężenie kwasu hialuronowego w dawce. W kuracji z użyciem trzech dawek jego ilość może być ponad dwukrotnie większa w porównaniu do innych tego typu preparatów.
Dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego w jednej dawce, nie wymaga stosowania iniekcji o dużej objętości. Jest produkowany z zachowaniem najwyższej jakości standardów wytwarzania preparatów medycznych.
Zastosowanie:
W przypadku uszkodzenia stawu (w wyniku jego urazu lub choroby zwyrodnieniowej) elastyczność i lepkość mazi stawowej obniża się, co zmniejsza ruchomość stawu, wywołuje bóle i powoduje destrukcję chrząstki stawowej. Uzupełnienie mazi stawowej przez wstrzyknięcie do stawu oczyszczonego kwasu hialuronowego (Biolevox Ha) poprawia jej elastyczność i lepkość, w wyniku czego już po pierwszym cyklu leczenia zwiększy się ruchomość stawu oraz zmniejszy poziom odczuwanego bólu będącego skutkiem degeneracji chrząstki stawowej. Efekty kuracji utrzymują się przez wiele miesięcy. O ilości iniekcji w terapii decyduje lekarz specjalista.
Objętość: Ampułkostrzykawka 2 ml
Sposób użycia: Zabieg iniekcji dostawowej może wykonywać tylko lekarz.
Warunki przechowywania:
Produkt sterylizowany parą. Nie stosować w przypadku uszkodzenia sterylnego opakowania. Przechowywać w temperaturze od 2 do 25 st. C. Zapobiegać wstrząsom.
Wykaz składników: hialuronian sodu, chlorek sodu, dwusodowy wodorofosforan, sodowy wodorofosforan, woda do iniekcji

Klienci, którzy kupili: Biolevox HA 2,2% Żel dostawowy 1 ampułko-strzykawka 2ml, kupili również:

Szukaj