Produkt chwilowo niedostępny

Baldivian Noc x 30 tabl. data ważności: 31.01.2021r.Lek jako substancję czynną zawiera naturalny surowiec roślinny, czyli wyciąg z kozłka lekarskiego. Tabletki Baldivian Noc są stosowane w terapii zaburzeń snu, przy czym optymalny efekt leczniczy widoczny jest po 2-4 tygodniach zażywania lekuRoślinny lek Baldivian Noc jako substancję czynną zawiera suchy wyciąg z kozłka lekarskiego, który tradycyjnie stosowany jest w leczeniu zaburzeń snu. Ekstrakt z kozłka lekarskiego charakteryzuje się stopniowym działaniem, dlatego lek nie jest wskazany do interwencyjnej terapii zaburzeń snu powstających na skutek napięcia nerwowego.
Produkt leczniczy Baldivian Noc wskazany w łagodzeniu zaburzeń snu. Lek przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia.
Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej nieprzekraczającej 30st. C. Stosowanie leku w czasie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem. Zawiera sacharozę, dlatego pacjenci z nietolerancją niektórych cukrów powinni omówić z lekarzem decyzję o zażywaniu produktu.
Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku. Nie należy stosować u dzieci poniżej 12. roku życia.
Działania niepożądane:
Jak każdy lek Baldivian Noc może wywołać działania niepożądane. Działania niepożądane o nieznanej częstości: objawy żołądkowo-jelitowe, obejmujące np. nudności i skurcze w jamie brzusznej.
Dawkowanie:
Stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub według wskazówek zawartych w ulotce. Osoby dorosłe, dzieci powyżej 12. roku życia: zwykle dawka to 1 tabletka, przyjmowana 30-60 minut przed snem. W razie konieczności w godzinach wieczornych można przyjąć dodatkowo 1 tabletkę. Tabletkę połykać w całości, popić szklanką wody lub innego płynu. Można przyjmować z jedzeniem lub niezależnie od posiłku. Najlepsze efekty widoczne są po 2-4-tygodniowej kuracji. Jeśli w ciągu 14 dni nie nastąpi poprawa lub dojdzie do pogorszenia objawów, należy zgłosić się do lekarza. W przypadku przyjęcia dawki większej niż 6 tabletek należy skonsultować się z lekarzem (symptomy przedawkowania: zmęczenie, skurcze w obrębie jamy brzusznej, trudności z oddychaniem, zawroty głowy, drżenia rąk, rozszerzenie źrenic).

Klienci, którzy kupili: Baldivian Noc x 30 tabl. data ważności: 31.01.2021r., kupili również:

Szukaj