BioGaia ProTectis Baby Krople dla dzieci zawierające żywe kultury bakterii 5 ml


Nazwa: BioGaia ProTectis Baby
Postać: -
Dawka: -
Opakowanie: 5 ml
Skład: Olej słonecznikowy, olej trójglicerydowy o łańcuchach średniej długości, Lactobacillus reuteri DSM 17938 (Protectis®) oraz stabilizator (dwutlenek krzemu).
Działanie: Probiotyki są suplementem diety, podobnie jak minerały i witaminy. Słowo probiotyk oznacza „dla życia”, w przeciwieństwie do słowa antybiotyk, które oznacza „przeciwko życiu”. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) definiuje probiotyki jako żywe mikroorganizmy, które po zastosowaniu w odpowiedniej ilości wywierają korzystny efekt zdrowotny na organizm gospodarza.Lactobacillus reuteri Protectis® to probiotyczny szczep bakteryjny będący własnym patentem firmy BioGaia. Ponieważ L. reuteri Protectis® występuje naturalnie w ludzkim organizmie, jest w unikalny sposób przystosowana do bytowania w nim. Dzięki wyjątkowym i udokumentowanym, wielokierunkowym korzyściom zdrowotnym, L. reuteri Protectis® jest probiotykiem najwyższej jakości.
Dawkowanie: Przed użyciem silnie wstrząsnąć. W celu uwolnienia kropli, butelkę przechylić do góry dnem; kropla powoli uformuje się. Krople można podawać na łyżeczce lub po dodaniu do mleka, wody lub innych napojów. Nie dodawać do gorących potraw lub napojów, ponieważ żywe bakterie mogą ulec zniszczeniu. Biogaia krople nie zmieniają smaku pokarmu ani napoju.5 kropli na dobę. Jedna dawka zawiera minimum 100 milionów żywych bakterii L. reuteri Protectis®. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego dawkowania.Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Ciąża: Produkt może być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią.
Uwagi: Przechowywać w temperaturze do 25°C, w miejscu niedostępnym dla dzieci.Butelki przechowywać szczelnie zamknięte w suchym miejscu.Po pierwszym otwarciu, zużyć w przeciągu 3 miesięcy.

Klienci, którzy kupili: BioGaia ProTectis Baby Krople dla dzieci zawierające żywe kultury bakterii 5 ml, kupili również:

Szukaj