Cholinex Junior x 16 pastylek


Nazwa: Cholinex Junior
Postać: pastyl.do ssan.
Dawka: -
Opakowanie: 16 pastyl.
Skład: Cukier, syrop glukozowy, kwas cytrynowy - regulator kwasowości, proszek malinowy 0,45%, witamina C (L - askorbinian sodu), wyciąg suchy z rumianku, aromat malinowy, wyciąg suchy z liścia mięty pieprzowej, wyciąg gęsty z prawoślazu, wyciąg gęsty z liścia szałwi, wyciąg gęsty z ziela tymianku, mentol, kwas karminowy- barwnik. Składniki Porcja do spożycia w ciągu dnia3 pastylki (mg)% ZDS4 pastylki (mg)% ZDSWitamina C45566075Wyciąg suchy z rumianku23,4*31,2*Wyciąg suchy z liścia mięty pieprzowej14,1*18,8*Wyciąg gęsty z liści szałwi10,8*14,4*Wyciąg gęsty z prawoślazu10,8*14,4*Wyciąg gęsty z ziela tymianku5,4*7,2*
Działanie: Pastylki Junior Cholinex suplement dietyTM zostały stworzone w oparciu o specjalnie wyselekcjonowane składniki ziołowe, które działają:• nawilżająco• osłaniająco• i tonizującona błony śluzowe gardła, krtani i jamy ustnej;• Rumianek działa kojąco na delikatną i wrażliwą śluzówkę gardła• Szałwia odświeża, działa ściągająco, oczyszczająco i tonizującoTymianek wspomaga wydzielanie śluzu, dzięki czemu likwiduje uczucie suchości i nawilża wysuszone błony śluzowe górnych dróg oddechowych, ułatwia odkrztuszanie• Prawoślaz powleka i osłania błony śluzowe gardła przed działaniem czynników drażniących, zmniejsza częstotliwość odruchu kaszlowego• Mięta działa orzeźwiająco i daje uczucie świeżości.Witamina C jest znana z właściwości wspomagających naturalne mechanizmy obronne organizmu, dzięki czemu pomaga złagodzić przebieg przeziębienia. Dlatego od lat wykorzystywana jest w tradycyjnych recepturach i domowych sposobach na przeziębienie.
Wskazania: Pastylki przeznaczone są do nawilżania, osłaniania i tonizowania błon śluzowych gardła, krtani i jamy ustnej zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym oraz wtedy, gdy problemy z gardłem są efektem przebywania w klimatyzowanych, źle wietrzonych lub zapylonych pomieszczeniach, gwałtownych zmian temperatury, palenia papierosów i działania innych substancji drażniących, a także nadmiernego używania głosu.
Dawkowanie (dorośli): Dorośli i dzieci powyżej 6 roku życia:Ssać 1 pastylkę, co trzy godziny.Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu wynosi 4 pastylki,tj. 60 mg witaminy C.
Dawkowanie (dzieci): Dzieci od 4 do 6 roku życia:Ssać 1 pastylkę, co trzy godziny.Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu wynosi 3 pastylki, tj. 45 mg witaminy C.

Klienci, którzy kupili: Cholinex Junior x 16 pastylek, kupili również:

Szukaj