Produkt chwilowo niedostępny

CLEARBLUE Cyfrowy test CIĄŻOWY do wykrywania tygodnia ciąży DIGITALOPIS:
Clearblue cyfrowy test ciążowy jest dodatkowo wyposażony we wskaźnik poczęcia. prócz samej informacji o zajściu w ciąże (lub jej braku) pokazuje on zatem dodatkowo, jak wiele tygodni wstecz doszło do zapłodnienia.
Zaawansowany cyfrowy wyświetlacz zapewnia dokładność i jednoznaczność uzyskanych wyników, eliminując konieczność samodzielnej interpretacji barw, wskaźników, pasków czy innych środków wykorzystywanych w dostępnych na rynku testach ciążowych innych producentów.
Najbardziej wiarygodne rezultaty otrzymywane są we wczesnych stadiach ciąży.
Informacje szczegółowe:
Ponad 99% niezawodności w określaniu terminu poczęcia
Jedyny dostępny na rynku test, który pokazuje, jak wiele tygodni wstecz doszło do poczęcia
Jednoznaczne, proste w odczycie wyniki
Wysoka czułość testu umożliwia otrzymanie wiarygodnych rezultatów już przed terminem miesiączki (Jeśli jednak test przed spodziewanym terminem miesiączki wyświetli wynik „nie w ciąży”, może to mimo wszystko oznaczać zajście w ciąże, ale stężenie hormonów w moczu nadal może być nie wystarczająco wysokie do wykrycia przez test; wg badań klinicznych już 55% kobiet na 4 dni przed miesiączką otrzymuje prawidłowy rezultat „w ciąży”, 86% na 3 dni, 97% kobiet na 2 dni i 99% kobiet na 1 dzień)
Prosty w użyciu, z unikalną ikoną klepsydry, która sygnalizuje proces przetwarzania informacji
Marka najbardziej zalecana przez farmaceutów
Interpretacja wyników:
Lekarz obliczy etap ciąży, począwszy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.
Wskaźnik poczęcia informuje natomiast, ile tygodni przed użyciem testu doszło do poczęcia. Data poczęcia wypada około dwóch tygodni przed terminem następnej miesiączki.

Klienci, którzy kupili: CLEARBLUE Cyfrowy test CIĄŻOWY do wykrywania tygodnia ciąży DIGITAL, kupili również:

Szukaj