Produkt chwilowo niedostępny

D-Vitum Witamina D dla niemowląt 400 j.m. x 36 kapsułek TWIST-OFF


Nazwa: D-Vitum Witamina D dla niemowląt
Postać: kaps.twist-off
Dawka: -
Opakowanie: 36 kaps.
Skład: SKŁAD: olej MCT (trójglicerydy o średniej długości łańcucha), witamina D3 (cholekalcyferol).Składniki otoczki: żelatyna, glicerol (substancja utrzymująca wilgotość).
Działanie: Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz zębów. Bierze udział w procesie wchłaniania wapnia i fosforu. Jej niedobór może prowadzić do krzywicy- nieprawidłowego formowania się kości i zębów. Karmienie piersią jest najlepszą formą żywienia dziecka w pierwszych miesiącach po urodzeniu. Jednak ilość witaminy D zawarta w pokarmie kobiecym może być neiwystrczająca. Dodkowo w okresie jesienno-zimowym z powodu mniejszego nasłonecznienia synteza witaminy D w skórze dziecka jest ograniczona. Z tych powodów zaleca się uzupełnianie niedoborów witaminy D w codziennej diecie dziecka. Rekomndowana dawka witaminy D to 400 j.m. (10μg), co odpowiada zawartości jednej kapsułki otwieranej "twist-off" preparatu D-Vitum.Do postępowania dietetycznego w profilaktyce krzywicy oraz w niedoborach witaminy D. Dla niemowląt karmioych piersią i dzieci.
Wskazania: Do postępowania dietetycznego w profilaktyce krzywicy oraz w niedoborach witaminy D. Dla niemowląt karmioych piersią i dzieci.
Dawkowanie: DAWKOWANIE: 1 kapsułka zawiera 400 j.m. witaminy D, co odpowiada rekomendowanej dziennej dawce dla zdrowych niemowląt karmionych piersią. Zaleca się podawać preparat raz dziennie po 1 kapsułce „twist-off”. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.Sposób podania: należy przekręcić i oderwać końcówkę kapsułki, a następnie wycisnąć zawartość do ust dziecka lub ściągniętego pokarmu matki. Zachować ostrożność, aby dziecko nie połknęło kapsułki.Ważna infromacja: produkt przyjmuje się według wskazań lekarza i pod jego nadzorem. Nie stanowi wyłącznego źródła pożywienia. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.
Dawkowanie (dzieci): DAWKOWANIE: 1 kapsułka zawiera 400 j.m. witaminy D, co odpowiada rekomendowanej dziennej dawce dla zdrowych niemowląt karmionych piersią. Zaleca się podawać preparat raz dziennie po 1 kapsułce „twist-off”. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.Sposób podania: należy przekręcić i oderwać końcówkę kapsułki, a następnie wycisnąć zawartość do ust dziecka lub ściągniętego pokarmu matki. Zachować ostrożność, aby dziecko nie połknęło kapsułki.Ważna infromacja: produkt przyjmuje się według wskazań lekarza i pod jego nadzorem. Nie stanowi wyłącznego źródła pożywienia. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.
Dawkowanie (noworodki): DAWKOWANIE: 1 kapsułka zawiera 400 j.m. witaminy D, co odpowiada rekomendowanej dziennej dawce dla zdrowych niemowląt karmionych piersią. Zaleca się podawać preparat raz dziennie po 1 kapsułce „twist-off”. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.Sposób podania: należy przekręcić i oderwać końcówkę kapsułki, a następnie wycisnąć zawartość do ust dziecka lub ściągniętego pokarmu matki. Zachować ostrożność, aby dziecko nie połknęło kapsułki.Ważna infromacja: produkt przyjmuje się według wskazań lekarza i pod jego nadzorem. Nie stanowi wyłącznego źródła pożywienia. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.
Uwagi: Ważna infromacja: produkt przyjmuje się według wskazań lekarza i pod jego nadzorem. Nie stanowi wyłącznego źródła pożywienia. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Preparat przeznaczony jest dla niemowląt karmionych piersią i dzieci.

Klienci, którzy kupili: D-Vitum Witamina D dla niemowląt 400 j.m. x 36 kapsułek TWIST-OFF, kupili również:

Szukaj