Dicoflor 30 12 saszetek


Nazwa: Dicoflor 30
Postać: prosz.do sp.zaw.doust.
Dawka: -
Opakowanie: 12 sasz.
Skład: Maltodekstryna, fruktoza, liofilizowane żywe kultury bakterii* (Lactobacillus rhamnosus GG)* w procesie produkcji bakterii Lactobacillus rhamnosus GG, stosowana jest pochodna kazeiny, która nie jest wykrywalna z zastosowaniem metod analitycznych w produkcie końcowym.Bez substancji konserwujących i barwników. Nie zawiera substancji wzmacniających smak i zapach.
Działanie: Dicoflor 30 zawiera żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) o korzystnym dla zdrowia działaniu potwierdzonym w badaniach klinicznych.Dicoflor 30 jest preparatem probiotycznym w postaci proszku do sporządzania zawiesiny doustnej lub do zastosowania bezpośrednio do jamy ustnej. 1 saszetka zawiera 3 miliardy żywych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103). Niniejsza wartość jest gwarantowana do końca okresu ważności pod warunkiem przestrzegania warunków przechowywania.
Wskazania: Do postępowania dietetycznego w celu:- zmniejszenia ryzyka wystąpienia powikłań związanych z antybiotykoterapią- skrócenia czasu trwania biegunki infekcyjnej- wspomagania odporności- przywrócenia równowagi mikroflory jelitowej
Dawkowanie (dzieci): Zalecana dzienna porcja do spożycia:1 saszetka na dobę (porcja minimalna). Zazwyczaj stosuję się 1-2 saszetki na dobę.Produkt przeznaczony do stosowania u niemowląt i dzieci. Sposób przygotowania i sposób użycia:Należy skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania informacji o właściwym stosowaniu produktu u niemowląt i dzieci.Zawartość saszetki należy rozpuścić w zimnym lub ciepłym płynie (np. woda, mleko, sok owocowy) i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu lub zastosować bezpośrednio do jamy ustnej.Produkt zaleca się stosować w trakcie posiłków.
Dawkowanie (noworodki): Zalecana dzienna porcja do spożycia:1 saszetka na dobę (porcja minimalna). Zazwyczaj stosuję się 1-2 saszetki na dobę.Produkt przeznaczony do stosowania u niemowląt i dzieci. Sposób przygotowania i sposób użycia:Należy skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania informacji o właściwym stosowaniu produktu u niemowląt i dzieci.Zawartość saszetki należy rozpuścić w zimnym lub ciepłym płynie (np. woda, mleko, sok owocowy) i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu lub zastosować bezpośrednio do jamy ustnej.Produkt zaleca się stosować w trakcie posiłków.
Środki ostrożności: Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt należy przyjmować pod nadzorem lekarza. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu.

Klienci, którzy kupili: Dicoflor 30 12 saszetek, kupili również:

Szukaj