Dicoflor w kroplach dla niemowląt i dzieci 5ml


Nazwa: Dicoflor krople
Postać: krop.doustne
Dawka: -
Opakowanie: 5 ml
Skład: Olej kukurydziany, liofilizowane żywe kultury bakterii* (Lactobacillus rhamnosus GG), emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych* w procesie produkcji bakterii Lactobacillus rhamnosus GG, stosowana jest pochodna kazeiny, która nie jest wykrywalna z zastosowaniem metod analitycznych w produkcie końcowym.Bez substancji konserwujących i barwników. Nie zawiera substancji wzmacniających smak i zapach.
Dawkowanie: Zalecana dzienna porcja do spożycia:Dzieci w wieku poniżej 12 lat: 5 kropli Dzieci w wieku powyżej 12 lat oraz dorośli: 10 kropliProdukt przeznaczony do stosowania u niemowląt, dzieci i dorosłych.Sposób przygotowania i sposób użycia:Należy skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania informacji o właściwym stosowaniu produktu u niemowląt i dzieci. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt gotowy do spożycia. Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub rozpuścić w zimnym lub ciepłym płynie (np. woda, mleko, sok owocowy) o temperaturze maksymalnie 37°C. Produkt zaleca się stosować w trakcie posiłków.
Dawkowanie (noworodki): Zalecana dzienna porcja do spożycia:Dzieci w wieku poniżej 12 lat: 5 kropli Dzieci w wieku powyżej 12 lat oraz dorośli: 10 kropli Produkt przeznaczony do stosowania u niemowląt, dzieci i dorosłych.Sposób przygotowania i sposób użycia:Należy skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania informacji o właściwym stosowaniu produktu u niemowląt i dzieci. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt gotowy do spożycia. Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub rozpuścić w zimnym lub ciepłym płynie (np. woda, mleko, sok owocowy) o temperaturze maksymalnie 37°C. Produkt zaleca się stosować w trakcie posiłków.
Środki ostrożności: Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt należy przyjmować pod nadzorem lekarza. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu.

Klienci, którzy kupili: Dicoflor w kroplach dla niemowląt i dzieci 5ml, kupili również:

Szukaj