Produkt chwilowo niedostępny

ENTitis 30 pastylek do ssania (smak truskawkowy)Zaburzenia równowagi fizjologicznej mikroflory w jamie ustnej, nosie i gardle to częsty problem u dzieci. Niejednokrotnie zaburzenia te są wynikiem zastosowanej antybiotykoterapii. Antybiotyki zwalczają bakterie patogenne, ale niestety wyniszczają również naturalną, dobroczynną mikroflorę bakteryjną, co wpływa na obniżenie odporności organizmu.
ENTitis to efekt ponad 30 lat badań naukowych. Został opracowany z myślą o dzieciach narażonych na zaburzenia równowagi fizjologicznej mikroflory jamy ustnej i nosogardzieli. ENTitis zawiera w swoim składzie probiotyczny szczep S. salivarius K12, który został wyizolowany z jamy ustnej dziecka, które przez ostatnich 6 lat nie miało żadnych dolegliwości ze strony ucha, nosa i gardła.
Opatentowana, unikalna formuła
To pierwszy na świecie doustny preparat zawierający S. salivarius K12, który wspiera produkcję korzystnych dla organizmu lantybiotyków działających antagonistycznie na drobnoustroje patogenne.
Skuteczność działania
Skuteczność działania S. salivarius K12, zawartego w preparacie ENTitis została potwierdzona wieloma badaniami naukowymi.
Dla kogo jest przeznaczony ENTitis
Jest polecany dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia, a w szczególności: • dla dzieci przebywających w dużych skupiskach (np. przedszkole, szkoła), • dla dzieci mających zwiększoną skłonność do odczuwania dyskomfortu ze strony, ucha, nosa, gardła w celu odbudowania korzystnej mikroflory, • dla dzieci po zakończonej kuracji antybiotykowej, • w celu wspomagania organizmu w okresie jesienno-zimowym.
Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3. roku życia i dorosłych.

Klienci, którzy kupili: ENTitis 30 pastylek do ssania (smak truskawkowy), kupili również:

Szukaj