Produkt chwilowo niedostępny

Febrisan 8 sasz


Nazwa: Febrisan
Postać: prosz. musuj.
Dawka: (0,75g+0,06g+0,01g)/5g
Opakowanie: 8 sasz.a 5g
Skład: 1 saszetka zawiera: - 750 mg paracetamolu, -10 mg fenylefryny, - 60 mg witaminy C,
Działanie: Febrisan działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i udrożnia przewody nosowe oraz uzupełnia niedobory witaminy C.
Wskazania: Złożony preparat przeciwko objawom przeziębienia i grypy takich jak: gorączka, dreszcze, bóle głowy, bóle mięśniowe, bóle gardła, katar, bóle zatok.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składnik preparatu, nadcisnienie tętnicze, tętniaki, nadczynność tarczycy, choroby serca, niewydolność nerek, niewydolność wątroby, cukrzyca, ciąża, okres karmienia piersią
Działania niepożądane: pokrzywka, wysypka, rumień,napad astmy oskrzelowej, obniżenie ciśnienia tętniczego nudności, wymioty, niewydolność wątroby niewielkie podwyższenie ciśnienia tęczniczgo, przyspieszenie akcji serca
Interakcje: nasila działani doustnych leków przeciwzakrzepowych, salicylamid wydłuża czas wydalania paracetamolu, podawanie z niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi nasila ryzyko wystąpienia zaburzeń czynności nerek
Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia. - 1 saszetka co 4-6 godzin, nie stosowac więcej niż4 saszetki Przed zażyciem proszek należy rozpuścić w szklance gorącej wody.

Klienci, którzy kupili: Febrisan 8 sasz, kupili również:

Szukaj