Produkt chwilowo niedostępny

FLORADIX Ochrona Jelit tonik 250 ml


FLORADIX Ochrona Jelit tonik 250 ml
Nazwa: FLORADIX Ochrona Jelit
Postać: tonik
Dawka: -
Opakowanie: 250 ml (but.szkl.)
Skład: Ziołowe wyciągi wodne(napary 42 %) z:kurkumy(Curcuma longa),liści mięty pieprzowej(Mentha piperita),liści karczocha(Cynara scolymus),liści rozmarynu(Rosmarinus officinale),imbiru(Zingiber officinale).Ekstrakt jabłkowo –śliwkowy (20 %),przecier śliwkowy (10 %),glukonian magnezu,koncentrat sokuanasowego,syrop z agawy,sole magnezowe kwasucytrynowego,suchy ekstrakt zkurkumy (0,3 %),zagęstniki:guma guar / gumaksantanowa i gumaarabska,aromat naturalny
Działanie: Floradix® OCHRONA JELIT jest ziołowo – owocowym tonikiem,zawierającym naturalne wyciągi i ekstrakty roślinne, magnez iekstrakt kurkumy, które wspomagają codzienną pracę naszych jelit.Prawidłowe funkcjonowanie jelit ma kluczowe znaczenie dla dobrejkondycji całego organizmu.Zawarte w wyciągach ziołowych składniki posiadają właściwościżółciopędne i żółciotwórcze. Wspomagają wydzielanie sokówtrawiennych przez co wpływają na prawidłowy przebieg procesówmetabolicznych w organizmie.Kompozycja ziół jest tak dobrana, że wpływa na prawidłowedziałanie układu pokarmowego, pobudza perystaltykę jelit, zmniejszaobciążenie wątroby po zjedzeniu ciężkostrawnych pokarmów. 
Wskazania: Floradix® OCHRONA JELIT nie jest środkiem przeczyszczającym.Stosowany długookresowo pomaga utrzymać zdrowe jelita orazprawidłową pracę układu trawiennego. Nie zawiera substancjidodatkowych, alkoholu, substancji konserwujących, drożdży,laktozy oraz glutenu. Może być stosowany przez wegetarian.
Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia:20 ml raz dziennie,najlepiej przed posiłkiem.
Uwagi: Floradix OCHRONA JELIT jest produktem naturalnym. Nie zawiera alkoholu, substancji dodatkowych i konserwujących. Występuje w postaci gęstego płynu. Jest to najlepsza forma dla tego typu preparatów. Składniki płynu wchłaniają się znacznie szybciej niż dzieje się to w przypadku pastylek czy tabletek. Co ważne, Floradix OCHRONA JELIT jest bardzo smaczny.

Klienci, którzy kupili: FLORADIX Ochrona Jelit tonik 250 ml, kupili również:

Szukaj