FUTURO Regulowana opaska nadgarstka rozmiar regulowany


Gdy nadgarstek potrzebuje lepszego odciążenia, zapewni je regulowana opaska na nadgarstek FUTURO™. Jest wykonana z materiałów uciskowych i ogranicza zakres ruchów, by zapewnić średni poziom stabilizacji. Można ją łatwo i szybko owinąć wokół nadgarstka, a regulowany pasek pozwala dostosować poziom ucisku. Niezależnie od tego, czy grasz w koszykówkę, czy uprawiasz intensywny trening interwałowy, opaska FUTURO™ pozwoli Ci dać z siebie wszystko.
-Zapewnia stabilizację przy zesztywnieniu, osłabieniu i urazach nadgarstka.
-Dwa regulowane paski pozwalają na indywidualne dopasowanie i dostosowanie siły kompresji.
-Produkt zalecany przez nasz panel ekspertów w dziedzinie medycyny i inżynierii.
- Wyprofilowana konstrukcja.
-Zapewnia ochronę nadgarstka.
- Materiał przepuszczający powietrze.
- Pasuje na prawy i lewy nadgarstek.
CIEPŁO:
Korzystnie wpływa na mikrokrążenie, co z kolei przyspiesza metabolizm w ogrzewanych obszarach. Do tkanek dociera więcej tlenu i substancji odżywczych, a proces gojenia przebiega szybciej.
UCISK:
Ucisk stawu oraz znajdującej się pod skórą tkanki miękkiej, przeciwdziała zbieraniu się płynu i ułatwia efektywniejsze odprowadzanie go do węzłów chłonnych. W efekcie maleje napięcie tkanek miękkich, a pacjenci szybciej odczuwają ulgę z powodu zmniejszonego bólu i opuchlizny.
PROPRIOCEPCJA:
Ucisk stymuluje receptory czucia głębokiego (proprioceptory) znajdujące się w mięśniach, ścięgnach i torebkach stawowych. Sprzyja to usprawnieniu biomechaniki ciała i poprawia koordynację nerwowo-mięśniową. Dodatkowo ucisk zwiększa świadomość pacjenta o wrażliwym stawie i konieczności oszczędzania go.
Szukaj