FUTURO SPORT Regulowana opaska na kolano rozmiar regulowany


Kiedy kolana nie są w pełni zdrowe, dają Ci to wyraźnie odczuć. Nie daj się zatrzymać i rób to, co lubisz, dzięki regulowanej opasce stawu kolanowego FUTURO™ Basic Sport. Ta skuteczna opaska z otworem na kolanie odciąża staw po urazie, dzięki czemu nie musisz ograniczać swojej aktywności. Zabezpiecz osłabiony staw kolanowy komfortową opaską FUTURO™ i wracaj do gry.
-Zapewnia średni poziom ucisku w przypadku bólu i osłabienia mięśni i stawów.
-Dzięki ergonomicznej budowie nie marszczy się pod kolanem, co zapewnia komfort noszenia.
-Produkt zalecany przez nasz panel ekspertów w dziedzinie medycyny i inżynierii.
-Trzy regulowane paski pozwalają na indywidualne dopasowanie.
-Otwór na rzepkę zapewnia dodatkową ochronę.
- Materiał z mieszanki neoprenowej zapewnia kojące ciepło i wygodę.
-Do stosowania na prawe lub lewe kolano.
-Zapewnia stabilizację przy zesztywnieniu, osłabieniu i urazach kolan.
CIEPŁO :
Korzystnie wpływa na mikrokrążenie, co z kolei przyspiesza metabolizm w ogrzewanych obszarach. Do tkanek dociera więcej tlenu i substancji odżywczych, a proces gojenia przebiega szybciej.
UCISK:
Ucisk stawu oraz znajdującej się pod skórą tkanki miękkiej, przeciwdziała zbieraniu się płynu i ułatwia efektywniejsze odprowadzanie go do węzłów chłonnych. W efekcie maleje napięcie tkanek miękkich, a pacjenci szybciej odczuwają ulgę z powodu zmniejszonego bólu i opuchlizny.
PROPRIOCEPCJA :
Ucisk stymuluje receptory czucia głębokiego (proprioceptory) znajdujące się w mięśniach, ścięgnach i torebkach stawowych. Sprzyja to usprawnieniu biomechaniki ciała i poprawia koordynację nerwowo-mięśniową. Dodatkowo ucisk zwiększa świadomość pacjenta o wrażliwym stawie i konieczności oszczędzania go.

Klienci, którzy kupili: FUTURO SPORT Regulowana opaska na kolano rozmiar regulowany, kupili również:

Szukaj