Produkt chwilowo niedostępny

Heel Viburcol czopki x 12 sztuk


Nazwa: HEEL Viburcol compositum
Postać: czop.doodbyt.
Dawka: -
Opakowanie: 12 czop.
Skład: 1 czopek zawiera: Chamomilla recutita    D4       1,1 mgAtropa bella-donna      D4       1,1 mgPlantago major           D4       1,1 mgPulsatilla pratensis      D4       2,2 mgCalcium carbonicum Hahnemanni    D8      4,4 mg
Wskazania: Homeopatyczny produkt leczniczy stosowany wspomagająco w stanach niepokoju u niemowląt i małych dzieci przebiegających z gorączką lub bez gorączki, występujących w przebiegu np. ząbkowania, kolki niemowlęcej lub przeziębienia.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na, rumianek (Chamomilla recutita) lub rośliny z rodziny złożonych (Compositae/ Asteraceae). 
Działania niepożądane: W rzadkich przypadkach mogą wystąpić skórne reakcje alergiczne lub biegunka. 
Interakcje: Nie są znane.
Dawkowanie (dzieci): Dzieci powyżej 12 roku życia:Od 1 do 4 czopków na dobę.Dzieci pomiędzy 6 a 12 rokiem życia:Od 1 do 3 czopków na dobę.Dzieci pomiędzy 1 a 6 rokiem życia:Od 1 do 2 czopków na dobę.
Dawkowanie (noworodki): Niemowlęta pomiędzy 3 miesiącem a 1 rokiem życia:Nie więcej niż 1 czopek na dobę.
Środki ostrożności: Brak jest wystarczających danych pozwalających na stosowanie u dzieci poniżej 3 miesiąca życia. Stosowanie u dzieci powyżej 3 miesiąca życia nie opiera się na wynikach badań, ale na długotrwałej praktyce medycznej. Dlatego decyzja o zastosowaniu produktu, szczególnie u niemowląt i małych dzieci, powinna być dokładnie rozważona.
Prowadzenie pojazdów: Nie przeprowadzono badań dotyczących wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn. 
Przedawkowanie: Objawy przedawkowania nie są znane.
Ciąża: Brak jest danych klinicznych dotyczących bezpieczeństwa stosowania leku w czasie ciąży lub laktacji.
Uwagi: Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25°C.

Klienci, którzy kupili: Heel Viburcol czopki x 12 sztuk, kupili również:

Szukaj