Hyabak 10 ml


Nazwa: Hyabak nawilżaj.
Postać: krop.do oczu
Dawka: 1,5 mg/ml
Opakowanie: 10 ml
Skład: hialuronian sodu  0,15 g; chlorek sodu, trometamol, kwas solny, woda do wstrzykiwań 
Działanie: Zawiera kwas hialuronowy działający nawilżająco i powlekająco. 
Wskazania: Do nawilżania oczu w przypadkach wystąpienia objawów suchego oka, lub zmęczenia oczu spowodowanego czynnikami zewnętrznymi; do nawilżania soczewek kontaktowych w celu łatwiejszego zakładania i zdejmowania, jak również nawilżania oka w czasie ich noszenia.
Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.
Działania niepożądane: W rzadkich przypadkach mogą wystąpić łagodne objawy podrażnienia oka.
Interakcje: W przypadku stosowania kilku preparatów do oczu należy zachować przynajmniej 10 minut przerwy pomiędzy zakraplaniem kolejnych preparatów.
Dawkowanie: 1 kroplę preparatu wkraplać do każdego oka tak często, jak to jest konieczne. Użytkownicy soczewek kontaktowych mogą nanosić preparat na soczewkę podczas jej zakładania, jak również - tak często jak to jest niezbędne - w trakcie jej noszenia.
Uwagi: Preparat przeznaczony do użytku zewnętrznego - do oczu. Aby zapewnić efektywność i bezpieczeństwo działania preparatu, należy przed każdym zakraplaniem umyć starannie ręce i podczas wkraplania nie dotykać końcówką zakraplacza powierzchni oka, rąk i innych przedmiotów. Preparat należy wkraplać do worka spojówkowego pod lekko odchyloną dolną powiekę.

Klienci, którzy kupili: Hyabak 10 ml, kupili również:

Szukaj