Iberogast płyn doustny 100 ml (butelka)


Nazwa: Iberogast
Postać: płyn doustny
Dawka: -
Opakowanie: 100 ml (butelka)
Działanie: Iberogast jest lekiem roślinnym do stosowania w zaburzeniach żołądkowo-jelitowych. Zmniejsza uczucie pełności, wzdęcia, osłabia skurcze żołądka i jelit.Iberogast wykazuje właściwości przeciwzapalne, wiatropędne, przeciwutleniające i przeciwbakteryjne. Preparat ten zwiększa ilość chroniących błonę śluzową prostaglandyn i mucyny, obniża stężenie niszczących błonę śluzową leukotrienów. Hamuje wydzielanie soku żołądkowego przez komórki okładzinowe żołądka.
Wskazania: Wskazania do stosowania:Iberogast stosuje się w chorobach żołądka i jelit związanych z zaburzeniami w ruchach perystaltycznych i w wydzielaniu soków trawiennych.Preparat wskazany jest w:        -skurczach żołądka i jelit        -zespole jelita drażliwego        -podrażnieniu żołądka        -stanach zapalnych błony śluzowej żołądka
Dawkowanie: Iberogast przyjmuje się w małej ilości płynu przed/lub w czasie posiłków jeżeli lekarz nie zaleci inaczej.Dorośli i młodzież powyżej 12 roku życia: 3 razy dziennie po 20 kropli.Dzieci od 6 do 12 lat: 3 razy dziennie po 15 kropli.

Klienci, którzy kupili: Iberogast płyn doustny 100 ml (butelka), kupili również:

Szukaj