Ibuprom 200 mg 96 tabl.


Ibuprom 200 mg 96 tabl.
Nazwa: Ibuprom
Postać: tabl.powl.
Dawka: 0,2 g
Opakowanie: 500 tabl.
Skład: 1 tabl.drażowana zawiera: substancje czynne: -ibuprofen 400 mg substancje pomocnicze: -laktoza, -povidon, -skrobia kukurydziana, -talk -kroskarmeloza sodu, -stearynian magnezu, -dwutlenek krzemu koloidalny, -sacharoza, -dwutlenek tytanu (E171), -wosk Carnauba, -wosk pszczeli.
Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu w tym: - bóle głowy - migrena, - bóle menstuacyjne, - bóle zębów, - bóle mięśni, kości i stawów, - bóle krzyża, - bóle pourazowe, - nerwobóle, - rwa kulszowa,Lek obniża również gorączkę.

Klienci, którzy kupili: Ibuprom 200 mg 96 tabl., kupili również:

Szukaj