Laktoferyna Krople doustne


Suplement diety w postaci zawiesiny doustnej do stosowania w kroplach
Zawiera 100 mg mikronizowanej laktoferyny z mleka krowiego w 12 kroplach. Do stosowania od pierwszych dni życia noworodków (również urodzonych przedwcześnie), niemowląt i małych dzieci.
7 ml
Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: niemowlęta i dzieci do 3 r.ż.: 12 kropli zawiesiny. Starsze dzieci powyżej 3. roku życia: 24 krople zawiesiny.
Rekomendowany okres suplementacji: 3 miesiące.
Składniki: średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe (olej MCT), laktoferyna z mleka krowiego.
Składnik aktywny-laktoferyna:
-w 12 kroplach:100 mg
-w 24 kroplach:200 mg
Sposób przygotowania i użycia: przed każdym użyciem należy dokładnie wymieszać zawartość, wstrząsając energicznie butelką przez ok. 30 sekund w celu uzyskania jednorodnej zawiesiny. Odmierzyć zalecaną liczbę kropli za pomocą kroplomierza. Zawiesina pozostaje jednorodna i gotowa do zastosowania przez kilka minut. Jeśli w tym czasie krople nie zostaną podane, należy je ponownie wymieszać. Po odmierzeniu zalecanej porcji krople można spożyć bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w letniej wodzie lub innym letnim płynie. Nie łączyć z gorącymi lub gazowanymi płynami. Po zastosowaniu produktu opakowanie należy szczelnie zamknąć.
Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed światłem.
Ważne informacje: suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt bezglutenowy.

Klienci, którzy kupili: Laktoferyna Krople doustne, kupili również:

Szukaj