Produkt chwilowo niedostępny

LoGGic30, 30 kapsułek


Suplement diety w postaci kapsułek
Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) 3 x 109 jtk. LYOBAC 3 mld
Informacje ogólne: LoGGic30® jest suplementem diety w postaci kapsułek. Przeznaczony do suplementacji diety dzieci powyżej 3 lat i dorosłych. Kapsułka zawiera 3 miliardy (3 x 109) jednostek tworzących kolonie (jtk.) szczepu Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103).
30 kapsułek po 0,52 g
Masa netto: 15,6 g
Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1-2 kapsułki.
Składniki: maltodekstryna, hydroksypropylometyloceluloza, liofilizowane bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103, substancja przeciwzbrylająca – mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych.
Zawartość bakterii kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103)w 1 kapsułce:3 miliardy (3 x 109 jtk.)
Sposób przygotowania i użycia: kapsułkę należy połknąć i popić letnią wodą lub innym letnim płynem (mleko, sok, jogurt). Kapsułkę można także otworzyć, a jej zawartość spożyć bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w letnim płynie. Zawartości kapsułki nie należy rozpuszczać w płynach gorących ani gazowanych.
Produkt zawiera żywe kultury bakterii, które są wrażliwe na ciepło, z tego względu nie należy narażać produktu na działanie źródeł ciepła, promieni słonecznych i na gwałtowne zmiany temperatur. Przechowywać w temperaturze 5-25°C, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu.
Ważne informacje: suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt bezglutenowy, bez laktozy.
Wyprodukowano w UE.

Klienci, którzy kupili: LoGGic30, 30 kapsułek, kupili również:

Szukaj