Produkt chwilowo niedostępny

Lyprinol 60 kapsułek


Nazwa: Lyprinol
Postać: kaps.elast.(żelatynowe)
Dawka: 0,24 g
Opakowanie: 60 kaps. (6 blist.po 10 szt.)
Skład: Oliwa z oliwek, żelatyna, stabilizowany ekstrakt tłuszczowy z zielonych małż nowozelandzkich (Perna canaliculus), substancje utrzymujące wilgotność (gliceryna, sorbitol), przeciwutleniacz (Alfa-tokoferol); osłonka kapsułki zawiera żelatynę wołową
Działanie: Działanie antyzapalne poprzez inhibicję szlaku lipoksygenazy.
Wskazania: Uzupełnienie diety w reumatoidalnym zapaleniu stawów; reumatyzm, artretyzm
Przeciwwskazania: Należy skonsultować się z lekarzem w przypadku zażywania leków przeciwzakrzepowych, gdyż może zajść konieczność zmniejszenia dawki leku przeciwzakrzepowego przy jednoczesnym stosowaniu preparatu Lyprinol. Ze względu na brak danych nie zaleca się stosowania preparatu Lyprinol przez kobiety ciężarne i karmiące piersią.
Działania niepożądane: Nie stwierdzono skutków ubocznych
Interakcje: Należy skonsultować się z lekarzem w przypadku zażywania leków przeciwzakrzepowych, gdyż może zajść konieczność zmniejszenia dawki leku przeciwzakrzepowego przy jednoczesnym stosowaniu preparatu Lyprinol.
Dawkowanie: Początkowo należy stosować 4 kapsułki dziennie, 2 rano i 2 wieczorem podczas posiłku przez co najmniej 2-4 tygodnie. Po zaobserwowaniu działania przeciwzapalnego porcja do spożycia może być zmniejszona do 1 kapsułki 2 razy dziennie w celu utrzymania działania przeciwzapalnego.
Szukaj