Produkt chwilowo niedostępny

MD-ISCHIAL (nerw kulszowy) 10 amp.x 2 ml


MD-ISCHIAL (nerw kulszowy) 10 amp.x 2 ml
Nazwa: MD-ISCHIAL
Postać: -
Dawka: -
Opakowanie: 10 amp.a 2ml
Skład: Skład: KolagenSubstancje pomocnicze: Rododendron, NaCI, woda do iniekcji.
Działanie: MD-ISCHIAL może być stosowany jako osobny zabieg, lub w połączeniu z innymi wyrobami medycznymi z tej samej serii, aby odpowiednio dostosować leczenie, w zależności od poprawy klinicznej.Jeśli konieczne jest leczenie wspomagające, w przypadku ostrego bólu, MD-ISCHIAL może być podawany w połączeniu z MD-NEURAL, MD-POLY oraz MD-MUSCLE (jednocześnie z jednym lub kilkoma).Ponadto, jeśli konieczne jest wsparcie tkanki łącznej, lub kiedy dąży się do spowolnienia fizjologicznego procesu starzenia, MD-NEURAL, MD-POLY oraz MD-MUSCLE mogą być stosowane w połączeniu z MD-MATRIX i MD-TISSUE.Produkt może być również stosowany jako wsparcie mechaniczne w leczeniu następujących chorób:- Ból spowodowany rwą kulszową- Ból okolicy lędźwiowo-kulszowej (w połączeniu z MD-LUMBAR i MD-NEURAL)- Ból pochodzenia nerwowego z okolic dolnego odcinka lędźwiowego kręgosłupa (w połączeniu z MD-MUSCLE)- Ból pochodzenia nerwowego kończyny dolnej wywołany leczeniem pooperacyjnym po przemieszczeniu dysku L4-L5, L5-S1- Nerwiak Mortona (w połączeniu z MD-NEURAL).Schemat podawania może być różny, w zależności od potrzeb indywidualnych.
Wskazania: MD-ISCHIAL jest wyrobem medycznym stosowanym w celu ułatwienia poruszania się poprzez redukcję fizjologicznych zwyrodnień stawów i tkanek oraz równoważenie wszelkich uszkodzeń spowodowanych przez:- procesy starzenia- wady postawy- współistniejące choroby przewlekłe- uderzenia i urazy- zanieczyszczeniaMD-ISCHIAL  jest wyrobem medycznym poprawiającym zdolność ruchową, szczególnie w odcinku kręgosłupa okolicy dolnej części pleców. Do jego głównych oddziaływań leczniczych zalicza się:- Efekt bariery- Działanie smarujące- Wsparcie mechaniczne przy podawaniu innych leczniczych substancji farmakologicznych.MD-ISCHIAL jest wyrobem medycznym, który może być stosowany przez wykwalifikowany personel w prywatnych i państwowych placówkach medycznych, aby:- Wspomagać funkcje ruchowe nóg- Wspomagać rozciąganie mięśni nóg- Wzmacniać tkankę mięśniową nóg- Uśmierzać ból pojawiający się kiedy pacjent zaczyna poruszać nogami.
Przeciwwskazania: Brak zaobserwowanych przypadków nadwrażliwości na MD-ISCHIAL. Niemniej jednak, pacjenci, u których zaobserwowano nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, powinni przed jego zastosowaniem zostać poddani testowi poprzez iniekcję miejscową wykonaną na ramieniu, a następnie obserwowani przez 1 godzinę.
Dawkowanie: Protokół leczenia:1 zabieg raz w tygodniu przez 10 tygodni.Metoda iniekcji okołostawowej: miejsce wkłucia musi być sterylne; wprowadzać igłę w pobliżu stawu krzyżowo-biodrowego na głębokość 2-4 mm.W tym celu zaleca się wykorzystanie następujących materiałów i przyrządów:Materiały do aseptycznego przygotowania powierzchni skóry: sterylne rękawiczki, roztwór jodyny, roztwór alkoholu, sterylne gaziki, chlorek etylu w sprayu do skóry- Igły: sterylne 27 G- Strzykawki: rozmiar 5 lub 10 cc, w zależności od objętości roztworu do wstrzyknięcia.
Środki ostrożności: Rwa kulszowa wymaga diagnostyki różnicowej w celu wykrycia ewentualnego wtórnego bólu mięśniowego, przemieszczenia całkowitego dysku, zwężenia kanału kręgowego, zespołu końskiego ogona (Cauda equina).    Niewielkie zaczerwienienie w okolicy wkłucia może wynikać z mechanicznego skutku wprowadzenia igły, lub z powierzchownej reakcji skóry.Oczyszczenie skóry / dezynfekcja jest konieczna przed i po podaniu. Bakterie ropotwórcze mogą spowodować, że w okolicy wkłucia utworzy się ropień.PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA MAŁYCH DZIECI. Nie używać po upływie terminu ważności. Termin ważności odnosi się do produktów prawidłowo przechowywanych w nieotwartym opakowaniu. Po otwarciu, należy zużyć produkt natychmiast. Zalecenia w przypadku uszkodzenia sterylnych ampułekNie używać jeśli naklejka uszczelniająca jest otwarta, lub jeśli ampułka nie jest całkowicie szczelna.Zawartość ampułki musi zostać wstrzyknięta natychmiastowo po jej otwarciu.

Klienci, którzy kupili: MD-ISCHIAL (nerw kulszowy) 10 amp.x 2 ml, kupili również:

Szukaj