MD-TISSUE (tkanki miękkie) 1 amp. x 2 ml


Nazwa: MD-TISSUE
Postać: -
Dawka: -
Opakowanie: 10 amp.a 2ml
Skład: Skład: KolagenSubstancje pomocnicze:Ascorbic acid, Magnesium gluconate, Pyridoxine hydrochloride, Riboflavin, Thiamine hydrochloride, NaCl, woda do wstrzyknięć.
Działanie: W medycynie estetycznej:MD-TISSUE może być wstrzykiwane bezpośrednio w określone obszary skóry aby mechanicznie remodelować tkanki i wygładzać zmarszczki. Aby stworzyć formułę najwyższej klasy, GUNA LABORATORIES wzbogaciło swój preparat w składniki dodatkowe: kwas askorbinowy (wit. C), magnez, chlorowodorek pirydoksyny (wit. B6), ryboflawinę (wit. B2), tiaminę (wit.B1). Są one często stosowane i mają ogromne znaczenie w medycynie estetycznej. Ponadto innowacyjna formuła do wstrzyknięć pozwala lekarzowi działać bezpośrednio na konkretne obszary skóry oraz uzyskać większą skuteczność i oczekiwane rezultaty.MD-TISSUE może być użyte jako samodzielne, bardzo efektywne leczenie przeciwstarzeniowe, metodami wstrzyknięć śródskórnych czy metodą tunelową.Może być również wsparciem dla innych preparatów stosowanych w medycynie estetycznej, takich jak kwas hialuronowy czy botox.W leczeniu bólu:MD-TISSUE: może być stosowany jako osobny zabieg, lub w połączeniu z innymi wyrobami medycznymi z serii COLLAGEN MEDICAL DEVICES, aby odpowiednio dostosować leczenie, w zależności od poprawy klinicznej.
Wskazania: W medycynie estetycznej:MD-TISSUE jest nowym produktem z linii Medical Devices opracowanym przez GUNA aby pomóc zarówno kobietom jak i mężczyznom wyglądać młodziej, nawilżyć dojrzałą skórę i zredukować pojawiające się zmarszczki czy inne objawy starzenia się skóry. W leczeniu bólu:MD-TISSUE jest wyrobem medycznym stosowanym w celu ułatwienia poruszania się poprzez redukcję fizjologicznych zwyrodnień stawów i tkanek oraz równoważenie wszelkich uszkodzeń spowodowanych przez: - procesy starzenia- wady postawy- współistniejące choroby przewlekłe- uderzenia i urazy- zanieczyszczeniaMD-TISSUE jest wyrobem medycznym poprawiającym zdolność ruchową poprzez zapobieganie fizjologicznym procesom starzenia zachodzącym w tkance łącznej. Do jego głównych oddziaływań leczniczych zalicza się:- Efekt bariery- Działanie smarujące- Wsparcie mechaniczne przy podawaniu innych leczniczych substancji farmakologicznych.MD-TISSUE jest wyrobem medycznym, który może być stosowany przez wykwalifikowany personel w prywatnych i państwowych placówkach medycznych aby:- działać jako bariera obronna przeciw wolnym rodnikom- ograniczać fizjologiczne procesy starzenia zachodzące w tkance łącznej- uśmierzać miejscowy ból podczas poruszania się
Przeciwwskazania: Brak zaobserwowanych przypadków nadwrażliwości na MD-TISSUE. Niemniej jednak, pacjenci, u których zaobserwowano nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, powinni przed jego zastosowaniem zostać poddani testowi poprzez iniekcję miejscową wykonaną na ramieniu, a następnie obserwowani przez 1 godzinę.
Dawkowanie: W medycynie estetycznej:Protokół leczenia:Przez pierwsze 2 tygodnie 2 zabiegi tygodniowo, następnie 1 zabieg tygodniowo do osiągnięcia zadowalających rezultatów (średnio 8-10 sesji). Możliwe jest kontynuowanie leczenia: 1 zabieg przez 10 tygodni. W przypadku przewlekłych zmian: kontynuować zabiegi 1 raz w tygodniu przez miesiąc, do uzyskania zadowalających rezultatów a następnie 1 zabieg w miesiącu.Technika wstrzyknięć śródskórnych:Obszar leczonej skóry zdezynfekować. głębokość wkłuć 1-3 mm, obj. preparatu na 1 wkłucie- 0.2-0.3 ml w leczonym obszarze.Technika tunelowa:Wstrzykuje się 0.3 ml na zmarszczkę. Wkłuć igłę pod skórę na całą długość, podawać preparat w trakcie wycofywania strzykawki, delikatnie poruszając igłą w prawo i w lewo,pod zmarszczką. W leczeniu bólu:Protokół leczenia:2 zabiegi w ciągu pierwszych 2 tygodni, 1 zabieg tygodniowo do momentu poprawy objawów (średnio 8-10 sesji). Można kontynuować leczenie wykonując jeden zabieg co tydzień, nie dłużej niż przez 10 tygodni. W przypadku patologii chronicznych: kontynuować leczenie stosując 1 zabieg tygodniowo przez 1 miesiąc do wystąpienia poprawy w objawach, następnie 1 zabieg raz na miesiąc.Metoda iniekcji przezskórnej: miejsce wkłucia musi być sterylneMikroiniekcje: wprowadzić igłę na głębokość 1-3 mm i wstrzykiwać 0,2 – 0,3 ml w chore miejsca. Metoda iniekcji tunelowej: wstrzyknąć 0,3 ml w fałd skóry. Całą długość igły wprowadzić pod skórę, kaniulować fałd poruszając delikatnie igłą w lewo i w prawo podczas wstrzykiwania zawartości strzykawki i wycofując igłę.Metoda iniekcji okołostawowej: miejsce wkłucia musi być sterylne; wprowadzić igłę do stawu na głębokość 2-4 mm.Przygotowanie do iniekcjiW tym celu zaleca się wykorzystanie następujących materiałów i przyrządów:Materiały do aseptycznego przygotowanie powierzchni skóry: sterylne rękawiczki, roztwór jodyny, roztwór alkoholu, sterylne gaziki, chlorek etylu w sprayu do skóryIgły do mikroiniekcji: sterylne 27 G, 4 mmIgły do iniekcji tunelowej: sterylne 30 G, 13 mmStrzykawki: rozmiar 5 lub 10 cc, w zależności od objętości roztworu do wstrzyknięcia 
Środki ostrożności: Niewielkie zaczerwienienie w okolicy wkłucia może wynikać z mechanicznego skutku wprowadzenia igły, lub z powierzchownej reakcji skóry.Oczyszczenie skóry / dezynfekcja jest konieczna przed i po podaniu. Bakterie ropotwórcze mogą spowodować, że w okolicy wkłucia utworzy się ropień.PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA MAŁYCH DZIECI. Nie używać po upływie terminu ważności. Termin ważności odnosi się do produktów prawidłowo przechowywanych w nieotwartym opakowaniu. Po otwarciu, należy zużyć produkt natychmiast. Zalecenia w przypadku uszkodzenia sterylnych ampułekNie używać jeśli naklejka uszczelniająca jest otwarta, lub jeśli ampułka nie jest całkowicie szczelna.Zawartość ampułki musi zostać wstrzyknięta natychmiastowo po jej otwarciu.

Klienci, którzy kupili: MD-TISSUE (tkanki miękkie) 1 amp. x 2 ml, kupili również:

Szukaj