Produkt chwilowo niedostępny

Nailner sztyft do leczenia grzybicy paznokci 4ml


Nailner sztyft do leczenia grzybicy paznokci 4ml
Nazwa: Nailner Sztyft przeciw grzybicy paznokci
Postać: -
Dawka: -
Opakowanie: 4 ml
Skład: Mleczan etylu, kwas mlekowy, olejek cyprysowy, olejek lawendowy, olejek z drzewa herbacianego,  limonen, woda, geraniol, linalol.
Działanie: Tworzy środowisko niekorzystne do rozwoju dermatofitów  Szybkie i widoczne rezultatyTestowany klinicznieOpatentowana formułaEfekty widoczne w momencie odrastania paznokcia
Dawkowanie: Nanieść  na czyste i suche  paznokcie. Jeżeli paznokcie są polakierowane, należy przed zastosowaniem produktu usunąć z nich lakier. Produkt nanosić  na całą powierzchnię zniszczonego paznokcia oraz na spodnią cześć końcówki paznokcia. Stosować 2 razy dziennie (rano i wieczorem) przez  4 tygodnie. Po naniesieniu produktu pozostawić na 1-2 minuty do wyschnięcia. Po tym czasie można  założyć skarpetki, buty czy rękawiczki. Po 4 tygodniach od rozpoczęcia stosowania należy kontynuować stosowanie produktu raz dziennie, aż do wyrośnięcia zdrowego paznokcia w miejsce zainfekowanego grzybicą.Nailner® Sztyft  Stop paznokciom zniszczonym przez grzybicę może być stosowany zapobiegawczo, 1 raz dziennie, aby uniknąć zarażenia grzybicą paznokci.
Środki ostrożności: Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu z oczami i/lub błonami śluzowymi.  W razie wystąpienia alergii zaprzestać używania produktu. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Produkt łatwopalny. Zawsze dokładnie domykać sztyft po zastosowaniu.

Klienci, którzy kupili: Nailner sztyft do leczenia grzybicy paznokci 4ml, kupili również:

Szukaj