Produkt chwilowo niedostępny

Nebulizator MED2000 Model CX Mister R


Inhalator Med2000 CX włoskiego producenta Med2000, to specjalistyczny wyrób medyczny, służący do przeprowadzania inhalacji różnych odcinków dróg oddechowych. Produkt jest bardzo łatwy w obsłudze, może być stosowany w warunkach domowych. Inhalator wykonany został z największą precyzją, jest produktem o wysokiej jakości, trwałym i solidnym.
W skład inhalatora wchodzi innowacyjny nebulizator AndyFlow, który pozwala na samodzielne decydowanie, którą partię dróg oddechowych chcą Państwo poddać terapii. Zapewnia on odpowiednie rozdrobnienie środka farmakologicznego (leku), zmieniając go z postaci cieczy na mgiełkę (aerozol).
Opatentowany rozpylacz Andy Flow pozwala na dobór odpowiedniej wielkości mikroskopijnych cząsteczek (wg rozmiarów MMAD) w rozpylanej mgiełce, w zależności od docelowego miejsca inhalacji. Zestaw Andy Flow składa się z trzech nakładek (oznaczonych literami A, B i C) i każda z nich zapewnia docieranie mgiełki inhalacyjnej do innej partii dróg oddechowych.
Nakładka A pozwala przeprowadzić inhalację górnych dróg oddechowych (gardło, krtań), nakładka B odpowiada za terapię tchawicy i oskrzeli, natomiast przy pomocy nakładki C inhalujemy dolny odcinek dróg oddechowych (płuca). Nebulizator jest prosty w obsłudze. W celu zastosowania terapii konkretnych partii dróg oddechowych wystarczy wybrać interesującą nas nakładkę.
Nebulizator może służyć do terapii zarówno osobie dorosłej jak i dziecku. Doskonale sprawdzi się nie tylko w przypadku przewlekłych chorób takich jak astma, POChP czy mukowiscydoza ale także w leczeniu i profilaktyce górnych i dolnych dróg oddechowych np. w infekcjach nosa i gardła, zapaleniu zatok czy zapaleniu oskrzeli lub płuc.
Szukaj