NeoVaginal żel intymny 50 ml


Nazwa: NeoVaginal żel intymny
Postać: -
Dawka: -
Opakowanie: 50 ml
Skład: Substancje aktywne: kwas hialuronowy, kwas mlekowy, prebiotyk BIOLIN, hydrolizat proteinowy z owsa zwyczajnego.
Działanie: NeoVaginal jest hipoalergicznym, delikatnym i bezzapachowym żelem, który intensywnie nawilża i regeneruje zewnętrzne okolice intymne kobiety. Dzięki prebiotykowi BIOLIN dba o prawidłowe, fizjologiczne pH, zapewniając w ten sposób naturalną ochronę przed rozwojem niekorzystnej flory bakteryjnej. Zalecany jest szczególnie do pielęgnacji miejsc intymnych kobiet, podatnych na występowanie stanów zapalnych oraz będących w trakcie ich terapii. Polecany dla kobiet w ciąży.NeoVaginal żel zawiera aktywne substancje:- Kwas hialuronowy wiążąc się z wilgotną wydzieliną błon śluzowych okolic intymnych, silnie nawilża, łagodzi i koi uszkodzone tkanki, utrzymując ich prawidłowe funkcje. - Kwas mlekowy odpowiada za utrzymanie prawidłowego, kwaśnego odczynu okolic intymnych (pH 3,8-4,2). Zapewnia równowagę mikrobiologiczną i zapobiega  rozprzestrzenianiu się bakterii chorobotwórczych i grzybów, które nie są w stanie przetrwać i namnażać się w  kwaśnym środowisku. - Prebiotyk BIOLIN to mieszanka glucooligosacharydu i inuliny. Jest silnym prebiotykiem (substancja wspomagająca rozwój prawidłowej flory bakteryjnej, nie zawierająca żadnych mikroorganizów), który sprzyja rozwojowi wszystkich dobroczynnych bakterii, hamując jednocześnie rozwój bakterii patogennych. Utrzymuje niezbędną barierę ochronną wokół okolic intymnych kobiet. Dobroczynne bakterie kwaszące z rodzaju Lactobacillus szczególnie dobrze przyswajają BIOLIN, natomiast patogenne bakterie Candida albicans nie są pobudzane do wzrostu.  - Hydrolizat proteinowy z owsa zwyczajnego tworzy na powierzchni błony śluzowej filtr ochronny, zabezpieczający przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Owies ma także właściwości łagodzące stany zapalne.   Skuteczność i badania:NeoVaginal żel otrzymał bardzo dobre opinie po testach przeprowadzonych pod kontrolą specjalistów: ginekologa-położnika i dermatologa. W testach brały udział kobiety w ciąży oraz kobiety o podwyższonym ryzyku alergologicznym. Ze szczegółowymi wynikami testów można zapoznać się na stronie: www.aqant.plProdukt przeznaczony jest zarówno dla kobiet w wieku rozrodczym jak i w okresie postmenopauzy
Wskazania: Wskazania:  - w trakcie kuracji antybiotykowej (zarówno doustnej jak i dopochwowej) oraz bezpośrednio po niej,- dla kobiet ze zwiększoną podatnością na występowanie stanów zapalnych oraz będących w trakcie ich terapii,  - w celu ochrony okolic intymnych przed infekcjami bakteryjnymi i grzybiczymi,- w przypadku uczucia pieczenia, świądu, podrażnień,  - w codziennej profilaktyce i w przypadkach szczególnego zagrożenia tj.: przed korzystaniem z basenu, w przypadku niedostatku higieny w czasie podróży, - przy antykoncepcji, - w okresie ciąży i połogu, po menstruacji, w okresie przekwitania,- w przypadku uczucia dyskomfortu związanego z otarciami, uczuciem męczącej suchości zewnętrznych narządów intymnych.
Przeciwwskazania: Silne podrażnienia oraz ostre stany zapalne skóry i śluzówki intymnych części ciała wymagające leczenia farmakologicznego oraz stwierdzona nadwrażliwość na składniki recepturowe preparatu.
Dawkowanie: Przed zastosowaniem żelu NeoVaginal, należy dokładnie umyć i osuszyć okolice intymne, a następnie nałożyć cienką warstwę żelu, od przodu w kierunku odbytu.Dla wygody zaleca się aplikację wieczorem przed snem. W razie potrzeby żel można stosować kilka razy dziennie. Żel nie brudzi bielizny i jest bezwonny. Dla uzyskania jak najlepszego efektu, żel należy stosować przez minimum kilka dni oraz w każdej sytuacji wymagającej ochrony przed infekcjami.
Ciąża: NeoVaginal żel jest polecany szczególnie dla kobiet w ciąży.

Klienci, którzy kupili: NeoVaginal żel intymny 50 ml, kupili również:

Szukaj