Nexcare Cold Hot Happy KIDS 2 szt 11cm x 12cm


3M™ Nexcare™ ColdHot Therapy Pack Happy Kids, zimno-ciepły okład żelowy wielokrotnego użytku, w pokrowcu, rozm. 110 mm x 120 mm., 2 sztuki.
Naturalna terapeutyczna moc zimna i ciepła. Ciepło pomaga zmniejszyć skurcze mięśni i ból. Kompres żelowy stosowany jako ciepły okład (po ogrzaniu w gorącej wodzie lub mikrofalówce) działa wspomagająco w terapii bolesnych skurczy mięśni. Ciepły kompres żelowy może być wykorzystywany jako termofor. Ma też działanie relaksujące i uspokajające. Doskonały do radzenia sobie z bólem wzrostowym u dzieci oraz bólem brzucha napięciowego.
Zimno pomaga zmniejszyć obrzęk, stan zapalny i ból. Jako zimny okład (po oziębieniu w zamrażalniku lub lodówce), kompres żelowy jest odpowiedni w przypadku urazów takich jak: stłuczenia, skręcenia, siniaki i guzy. Odpowiedni do łagodzenia bólu zębów, łagodzenia krwawienia z nosa i opuchlizny spowodowanej przez ukąszenia owadów. Zimny okład żelowy może także przynieść ulgę w gorączce.
Kiedy stosować okład Cold Hot Happy Kids na ciepło:
• Bóle wzrostowe
• Ból brzucha (tylko z powodu napięcia mięśni)
• Ogrzewanie dłoni
Kiedy stosować okład ColdHot Happy Kids na zimno:
• Ból zęba
• Ostre urazy (siniaki, skręcenia, drobne guzy)
• Krwotok z nosa
• Opuchnięcie po wkłuciu oraz ukąszeniu przez owady
• Gorączka (nie obniża temperatury ciała)
Zimny lub ciepły okład jest przeznaczony do wielokrotnego zastosowania. Jest wygodny i praktyczny w użyciu do łatwej aplikacji w miejscu bólu. Jest to ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ można korzystać z okładu wiele razy. Żel jest w 99% biodegradowalny, co sprawia, że produkt jest przyjazny dla środowiska. Jest to rozwiązanie zgodne z trendami mówiącymi o wykorzystaniu termoterapii i naturalnej terapeutycznej mocy zimna i ciepła.
Żel jest nietoksyczny i bezpieczny dla całej rodziny. Przypadkowe połknięcie małych ilości żelu nie jest niebezpieczne dla zdrowia. Żel jest w 99% biodegradowalny, co sprawia, że produkt jest teraz bardziej przyjazny dla środowiska.

Klienci, którzy kupili: Nexcare Cold Hot Happy KIDS 2 szt 11cm x 12cm, kupili również:

Szukaj