Produkt chwilowo niedostępny

Nexcare ColdHot Mini okłady 11cm x 12cm 1 szt.


3M™ Nexcare™ ColdHot Therapy Pack Mini, zimno-ciepły okład żelowy wielokrotnego użytku, w pokrowcu, rozm. 110 mm x 120 mm. 1 sztuka.
Naturalna terapeutyczna moc zimna i ciepła. Ciepło pomaga zmniejszyć skurcze mięśni i ból. Kompres żelowy stosowany jako ciepły okład (po ogrzaniu w gorącej wodzie) działa wspomagająco w terapii bolesnych skurczy mięśni i bólów reumatycznych, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów. Ciepły okład żelowy pomaga także w przypadku zapalenia zatok. Ciepły kompres żelowy może być wykorzystywany jako termofor. Ciepły kompres żelowy ma też działanie relaksujące i uspokajające. Zimno pomaga zmniejszyć obrzęk, stan zapalny i ból. Jako zimny okład (po oziębieniu w zamrażalniku lub lodówce), kompres żelowy jest odpowiedni w przypadku urazów takich jak: stłuczenia, skręcenia, siniaki i guzy. Odpowiedni do łagodzenia bólu zębów, łagodzenia krwawienia z nosa i opuchlizny spowodowanej przez ukąszenia owadów. Zimny okład żelowy może także przynieść ulgę w gorączce.
Okład 3M™ Nexcare™ ColdHot Therapy Pack Mini może być użyty jako zimny lub ciepły okład i jest wygodnym rozwiązaniem dla osób preferujących naturalne, niefarmokologiczne metody terapii. Dzięki małemy rozmiarowi, można go mieć zawsze przy sobie. Doskonały do zastosowania u dzieci lub w miejscach gdzie jest mało miejsca, albo są trudno dostępne.
Kiedy stosować okład ColdHot Mini na ciepło:
• Zapalenie zatok
• Zapalenie stawów nadgarstka z wyłączeniem ostrej fazy zapalnej • Ogrzanie rąk
Kiedy stosować okład ColdHot Mini na zimno:
• Ból zęba
• Ostre urazy (siniaki, skręcenia, drobne guzy)
• Krwawienie z nosa
• Obrzęk po zastrzyku i ukaszeniu owadów
• Gorączka (nie obniża temperatury ciała)
Zimny lub ciepły okład jest przeznaczony do wielokrotnego zastosowania. Jest wygodny i praktyczny w użyciu do łatwej aplikacji w miejscu bólu. Jest to ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ można korzystać z okładu wiele razy. Żel jest w 99% biodegradowalny, co sprawia, że produkt jest przyjazny dla środowiska. Jest to rozwiązanie zgodne z trendami mówiącymi o wykorzystaniu termoterapii i naturalnej terapeutycznej mocy zimna i ciepła.

Klienci, którzy kupili: Nexcare ColdHot Mini okłady 11cm x 12cm 1 szt., kupili również:

Szukaj