Produkt chwilowo niedostępny

Nutridrink Protein, rozgrzewający smak owoców tropikalnych i imbiru 125ml 1 szt.Największa ilość białka (18 g) w najmniejszej objętości (125 ml)*
Opracowany z myślą o pacjentach onkologicznych. Zalecany do stosowania jako przygotowanie do chemioterapii, radioterapii i operacji chirurgicznej, pomiędzy cyklami chemio- i radioterapii, w okresie rekonwalescencji, w opiece paliatywnej
NOWE formuły smakowe Nutridrink Protein (rześki, rozgrzewający, neutralny): zalecane do stosowanie dla pacjentów w trakcie chemio- i radioterapii, szczególnie w przypadku występowania objawów ubocznych związanych z terapia, takich jak zaburzenia czucia smaku.
Źródłem białka są kazeina i serwatka
Bez błonnika
Bezglutenowy
Wyłącznie jako uzupełnienie diety
Przeciwwskazania
Stosować pod nadzorem lekarza. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 3 lat. Nie stosować w przypadku alergii na białka mleka krowiego, galaktozemii i fruktozemii. Ze względu na wysoką zawartość białka produkt nie jest odpowiedni dla pacjentów z niewydolnością nerek (bez odpowiedniej nerkowej terapii zastępczej) oraz wątroby, zagrożonych wystąpieniem encefalopatii wątrobowej. Produkt nieodpowiedni do stosowania jako jedyne źródło pożywienia.

Klienci, którzy kupili: Nutridrink Protein, rozgrzewający smak owoców tropikalnych i imbiru 125ml 1 szt., kupili również:

Szukaj