Produkt chwilowo niedostępny

OLIMP Hydrovision krople nawilżające 10 mlKROPLE DO OCZU WYRÓB OPARTY NA POPRZECZNIE USIECIOWANYM KWASIE HIALURONOWYM
Krople do oczu Hydrovision ze względu na doskonałe właściwości lubrykacyjne, długotrwale nawilżające oraz naprawcze stosowane są do łagodzenia uczucia suchości, bolesności oraz zmęczenia oczu, a także wspomagająco w przypadku stanów zapalnych.
Do codziennego stosowania: Hydrovision łagodzi zaczerwienienia, niweluje zmęczenie i dyskomfort w obrębie oczu i błony śluzowej oka wywołane czynnikami środowiskowymi, takimi jak wiatr, zanieczyszczenia, czy woda basenowa. Także w okresach długotrwałego użytkowania komputera lub prowadzenia pojazdów. Hydrovision przynosi ulgę w przypadku zaczerwienienia i dyskomfortu wywołanych m.in. noszeniem miękkich lub półtwardych soczewek kontaktowych. Brak zawartości konserwantów umożliwia stosowanie roztworu przez osoby noszące szkła kontaktowe bez konieczności ich zdejmowania.
Do zastosowań specjalistycznych: Hydrovision przynosi ulgę w przypadku zaczerwienienia i dyskomfortu oczu wywołanych m.in.:
w „zespole suchego oka” (nieprawidłowości w wydzielaniu łez, spowodowane przewlekłym zapaleniem powiek oraz zmiany w ilości i składzie płynu łzowego)
w przypadku nieprawidłowości w wydzielaniu łez spowodowanych zabiegami chirurgicznymi w obrębie oka lub estetycznymi operacjami powiek
w przypadku konieczności polepszenia właściwości filmu łzowego po zabiegach chirurgii refrakcyjnej
Hydrovision to sterylny roztwór do stosowania okulistycznego o fizjologicznym pH, zawierający poprzecznie usieciowany kwas hialuronowy.
Kwas hialuronowy jest mukopolisacharydem, równomiernie rozprowadzonym po powierzchni oka podczas mrugania.
Poprzecznie usieciowany kwas hialuronowy zapewnia wyrobowi właściwości lubrykacyjne, nawilżające i regenerujące, przynoszące ulgę oczom suchym, podrażnionym lub zmęczonym, a także w przypadku stanów zapalnych.
Usieciowana forma składnika aktywnego przyczynia się do poprawy efektu utrzymującego wilgoć zapewnianego przez kwas hialuronowy.

Klienci, którzy kupili: OLIMP Hydrovision krople nawilżające 10 ml, kupili również:

Szukaj