Omega-3 500 mg 120 kaps. Naturell


Nazwa: Omega-3
Postać: kaps.
Dawka: 0,5 g
Opakowanie: 120 kaps.
Skład: Składniki: olej z ryb (sub. czynna), żelatyna (składnik otoczki), glicerol (sub. glazurująca), mieszanina tokoferoli (przeciwutleniacze).Jedna kapsułka zawiera: Olej z ryb 500 mg, w tym:EPA - kwas eikozapentaenowy 90 mg (18%),DHA - kwas dokozaheksaenowy 60 mg (12%),inne kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 25 mg (5%).Pięć kapsułek zawiera: Olej z ryb 2500 mg, w tym:EPA - kwas eikozapentaenowy 450 mg (18%),DHA - kwas dokozaheksaenowy 300 mg (12%),inne kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 125 mg (5%).
Działanie: Omega-3 - suplement dietyPreparat uzupełnia dietę w nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3: EPA kwas eikozapentaenowy, DHA kwas dokozaheksaenowy.Kwasy tłuszczowe DHA i EPA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Ponadto, kwas DHA przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mózgu i do utrzymania prawidłowego widzenia.Spożywanie kwasu dokozaheksaenowego (DHA) przez matkę wspomaga prawidłowy rozwój oczu oraz mózgu u płodu i niemowląt karmionych piersią.
Wskazania: Wskazania do stosowania:- jako uzupełnienie diety w składniki ważne dla zachowania dobrej kondycji serca, z uwagi na zawartość kwasów EPA i DHA,- we wspomaganiu prawidłowego widzenia, z uwagi na zawartość kwasu DHA,- we wspomaganiu prawidłowego funkcjonowania mózgu, z uwagi na zawartość kwasu DHA.
Dawkowanie: Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktuDorośli 5 kapsułek dziennie. Preparat stosować podczas posiłku lub bezpośrednio przed nim. Osobom mającym trudności z połykaniem zawartość kapsułek można wycisnąć i podawać z pokarmem.Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Środki ostrożności: Ograniczenia stosowaniaNadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Osoby z zaburzeniami krzepliwości krwi lub stosujące leki zmniejszające krzepliwość krwi, kobiety w ciąży i matki karmiące przyjmowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.
Ciąża: Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.
Uwagi: Sposób przechowywania: przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Klienci, którzy kupili: Omega-3 500 mg 120 kaps. Naturell, kupili również:

Szukaj