Produkt chwilowo niedostępny

FUTURO Opaska stabilizująca staw skokowy rozmiar L


Kiedy wykonujesz swoje ulubione aktywności, wzmocnij słabe stawy, sięgając po Futuro™ Opaskę stabilizującą staw skokowy. Opaska wykonana z mieszanki materiału uciskowego zapewnia umiarkowane podparcie kostki. Opaskę można łatwo, szybko i bezpiecznie owinąć wokół kostki, a regulowany pasek pozwala na dostosowanie stopnia ucisku. Pozostań w grze dzięki Futuro™ Opasce stabilizującej staw skokowy, która zapewni Ci wsparcie, jakiego szukasz.
-Swobodnie mieści się w butach.
-Zapewnia ochronę stawu przy zesztywnieniu, bólach i urazach kostki.
-Produkt zalecany przez nasz panel ekspertów w dziedzinie medycyny i inżynierii.
-Podnosi i podpiera sklepienie stopy.
- Zapewnia kompresję i kojące ciepło.
- Regulowany pasek pozwala na indywidualne dopasowanie.
- Miękkie, oddychające materiały.
-Zastosowanie ogólne, chodzenie, bieganie, ćwiczenia fizyczne, trekking.
CIEPŁO:
Korzystnie wpływa na mikrokrążenie, co z kolei przyspiesza metabolizm w ogrzewanych obszarach. Do tkanek dociera więcej tlenu i substancji odżywczych, a proces gojenia przebiega szybciej.
UCISK :
Ucisk stawu oraz znajdującej się pod skórą tkanki miękkiej, przeciwdziała zbieraniu się płynu i ułatwia efektywniejsze odprowadzanie go do węzłów chłonnych. W efekcie maleje napięcie tkanek miękkich, a pacjenci szybciej odczuwają ulgę z powodu zmniejszonego bólu i opuchlizny.
PROPRIOCEPCJA:
Ucisk stymuluje receptory czucia głębokiego (proprioceptory) znajdujące się w mięśniach, ścięgnach i torebkach stawowych. Sprzyja to usprawnieniu biomechaniki ciała i poprawia koordynację nerwowo-mięśniową. Dodatkowo ucisk zwiększa świadomość pacjenta o wrażliwym stawie i konieczności oszczędzania go.
Szukaj