Produkt chwilowo niedostępny

FUTURO Opaska stabilizująca staw skokowy rozmiar M


Opaska stawu skokowego FUTURO™ zapewnia odpowiednie wsparcie dla stawów osłabionych i po urazach, dzięki czemu pozwala zachować sprawność. Jest wykonana z elastycznej dzianiny, więc można ją łatwo nakładać i zdejmować, a oddychający uciskowy materiał sprawia, że opaska pasuje do większości butów i można ją wygodnie nosić przez długi czas. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz opaski przez cały dzień, czy chcesz tylko odciążyć staw na boisku lub w siłowni, opaska stawu skokowego FUTURO™ pozwoli Ci zachować sprawność i nie wypaść z gry.
-Zapewnia natychmiastowy ucisk na obolałej kostce.
-Zapewnia ochronę stawu przy zesztywnieniu, bólach i urazach kostki.
-Produkt zalecany przez nasz panel ekspertów w dziedzinie medycyny i inżynierii.
-Materiał rozciąga się we wszystkich kierunkach, utrzymując opaskę na swoim miejscu.
-Wyprofilowana konstrukcja zapewnia idealne dopasowanie.
-Swobodnie mieści się w butach.
-Materiał przepuszczający powietrze.
CIEPŁO :
Korzystnie wpływa na mikrokrążenie, co z kolei przyspiesza metabolizm w ogrzewanych obszarach. Do tkanek dociera więcej tlenu i substancji odżywczych, a proces gojenia przebiega szybciej.
UCISK :
Ucisk stawu oraz znajdującej się pod skórą tkanki miękkiej, przeciwdziała zbieraniu się płynu i ułatwia efektywniejsze odprowadzanie go do węzłów chłonnych. W efekcie maleje napięcie tkanek miękkich, a pacjenci szybciej odczuwają ulgę z powodu zmniejszonego bólu i opuchlizny.
PROPRIOCEPCJA:
Ucisk stymuluje receptory czucia głębokiego (proprioceptory) znajdujące się w mięśniach, ścięgnach i torebkach stawowych. Sprzyja to usprawnieniu biomechaniki ciała i poprawia koordynację nerwowo-mięśniową. Dodatkowo ucisk zwiększa świadomość pacjenta o wrażliwym stawie i konieczności oszczędzania go.
Szukaj