Produkt chwilowo niedostępny

Paracetamol 250 mg 10 czopków


Paracetamol 250 mg 10 czopków
Nazwa: Paracetamol Farmina
Postać: czop.doodbyt.
Dawka: 0,25 g
Opakowanie: 10 czop.
Wskazania: Bóle różnego pochodzenia (ból głowy, ból zębów, bóle mięśniowe, stawowe i kostne, ból po zabiegu chirurgicznym lub stomatologicznym); w leczeniu objawowym przeziębienia i grypy; w celu obniżenia gorączki przy różnych infekcjach oraz po szczepieniach.
Przeciwwskazania: Nie należy stosować leku Paracetamol Farmina w przypadku:- nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników leku, ciężkiej niewydolności nerek i wątroby, choroby alkoholowej.
Działania niepożądane: Jak każdy lek Paracetamol Farmina może powodować działania niepożądane. W przypadku wystąpienia któregokolwiek z niżej wymienionych objawów, trzeba natychmiast zaprzestać stosowania leku i powiadomić lekarza:- zmiany w obrazie morfologicznym krwi w zakresie zmniejszenia ilości płytek krwi (występują bardzo rzadko),- niewydolność nerek, albo wątroby (występuje bardzo rzadko po długotrwałym stosowaniu dużych dawek),- reakcje uczuleniowe, zwłaszcza skórne takie jak: pokrzywka, rumień, świąd, lub wysypka (występują rzadko).

Klienci, którzy kupili: Paracetamol 250 mg 10 czopków, kupili również:

Szukaj