PHARMACERIS T COMEDO ACNE Krem przeciw zaskórnikom 40 ml


SKŁADNIKI AKTYWNE:
kwas azelainowy, kwas szikimowy, niacyniamid

WSKAZANIA:
Codzienna pielęgnacja skóry twarzy z trądzikiem zaskórnikowym oraz przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi. Preparat przeznaczony dla osób z problemem nadmiernej proliferacji naskórka i nadprodukcją sebum. Rekomendowany dla cery tłustej lub mieszanej, ze skłonnością do zatykania porów, powstawania zaskórników otwartych i/lub zamkniętych.

DZIAŁANIE:
Zauważalnie redukuje niedoskonałości już po 6 dniach stosowania. Krem oparty na połączeniu kwasu szikimowego i soli kwasu azelainowego o uzupełniającym się działaniu przeciwzaskórnikowym i rozjaśniającym przebarwienia. Reguluje proces złuszczania i odblokowuje zatkane pory, wspomagając uwalnianie łoju. Skoncentrowana formuła redukuje liczbę i rozmiar zaskórników otwartych i zamkniętych, jednocześnie intensywnie zwężając pory i redukując widoczność blizn potrądzikowych. Preparat silnie normalizuje ilość wydzielanego sebum, dzięki czemu skutecznie zapobiega nieestetycznemu błyszczeniu się skóry i powstawaniu nowych zmian trądzikowych. Zawarty w kremie niacyniamid działa wielokierunkowo, rozjaśniając przebarwienia potrądzikowe i łagodząc zaczerwienienia oraz wspomagając regenerację skóry. Zastosowane w kremie połączenie kwasu azelainowego i glicyny wpływa na poprawę nawilżenia skóry, po 3 tygodniach stosowania skóra jest nawilżona, ujędrniona i intensywnie wygładzona

SPOSÓB UŻYCIA:
Krem stosować codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, om?ając bezpośrednią okolicę oczu. Odpowiedni pod mak?aż. Może powodować widoczne, przejściowe łuszczenie się naskórka, co jest oznaką skutecznego działania kremu.
Szukaj