Produkt chwilowo niedostępny

Prewenit Balance 30 tabl. o przedł. uwaln.


Suplement diety Prewenit Balance zawiera witaminy: D3, B1, B6, B12, kwas foliowy i cynk oraz ekstrakt z Griffonia simplicifolia, będący naturalnym źródłem tryptofanu, bezpośredniego prekursora serotoniny.
Griffonia simplicifolia pomaga w utrzymaniu prawidłowych czynności układu nerwowego.
Cynk przyczynia się do prawidłowego przebiegu czynności poznawczych. Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
Witamina D3 pomaga w funkcjonowaniu układu odpornościowego, bierze udział w procesie podziału komórek oraz wpływa na metabolizm kości.
Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, utrzymuje prawidłowość funkcji psychologicznych, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia.
Witamina B12 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
Kwas foliowy pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, wpływa na zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenie.
Tiamina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, przyczynia się do prawidłowych funkcji psychologicznych.

Sposób użycia: Osoby dorosłe 1 tabletka, po posiłku, popijając wodą. Nie należy przekraczać referencyjnej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Klienci, którzy kupili: Prewenit Balance 30 tabl. o przedł. uwaln., kupili również:

Szukaj