Produkt chwilowo niedostępny

PROfertil 180 kaps.(DARMOWA WYSYŁKA)


Nazwa: PROfertil
Postać: kaps.
Dawka: -
Opakowanie: 180 kaps.
Skład: PROfertil - Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego dla mężczyzn z zaburzeniami płodności pragnących mieć dzieci.Składniki - Na dzień (2 kapsułki):L-karnityna - 440 mg; L-arginina - 250 mg; Koenzym Q10 - 15 mg; ;Witamina E - 120 mg; Cynk - 40 mg; Kwas foliowy - 800 mcg; Glutation - 80 mg; Selen - 60 mcg.Nie zawiera laktozy i glutenu.Vegi-Caps: kapsułka pochodzenia roślinnego (celuloza). Bez dodatków pochodzenia zwierzęcego, dobrze tolerowana.
Działanie: PROfertil - Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego dla mężczyzn z zaburzeniami płodności pragnących mieć dzieci.Poprzez regularne i zgodne z zaleceniami przyjmowanie PROfertil ® oraz  z uwagi na specjalne właściwości odżywcze wymienionych składników możliwe jest osiągnięcie poprawy jednego lub więcej kryteriów powszechnie stosowanych do opisania jakości spermy, mianowicie: ruchliwości plemników, gęstości plemników, objętości wytrysku i stopnia deformacji plemników (morfologia).Selen: przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy.Cynk: pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych.Foliany: pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny.Foliany: pomagają w prawidłowej syntezie aminokwasów.Witamina E i Selen: pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
Wskazania: PROfertil - Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego dla mężczyzn z zaburzeniami płodności pragnących mieć dzieci.PROfertil ® jest preparatem opracowanym w celu poprawy jakości spermy, a przez to płodności u mężczyzn z zaburzeniami płodności pragnących mieć dzieci.U mężczyzn z zaburzeniami płodności potrzeba zażywania składników odżywczych wzrasta i wykazuje, że zrównoważone połączenie specyficznych substancji odżywczych oraz regularna i ukierunkowana podaż tych substancji w ilościach wystarczających, pozytywnie wpływają na naturalny proces produkcji spermy.Poprzez regularne i zgodne z zaleceniami przyjmowanie PROfertil ® oraz  z uwagi na specjalne właściwości odżywcze wymienionych składników możliwe jest osiągnięcie poprawy jednego lub więcej kryteriów powszechnie stosowanych do opisania jakości spermy, mianowicie: ruchliwości plemników, gęstości plemników, objętości wytrysku i stopnia deformacji plemników (morfologia).Unikalna formuła poszczególnych substancji zawartych w PROfertil ® jest opracowana na podstawie badań naukowych, a specyficzny skład PROfertil ® został potwierdzony badaniami klinicznymi i jest chroniony patentami.
Działania niepożądane: Badania kliniczne nie wykazały działań niepożądanych PROfertil®.
Działania niepożądane doustne: Badania kliniczne nie wykazały działań niepożądanych PROfertil®.
Dawkowanie: Mężczyźni w wieku powyżej 18 roku życia: doustnie 2 kapsułki dziennie podczas lub po posiłku,obficie popić wodą.Nie należy przekraczać zalecanej dawki w ciągu dnia.W celu optymalizacji każdego etapu procesu spermatogenezy kapsułki należy zażywać przez okres co najmniej trzech miesięcy. Jednak PROfertil® może i powinien być przyjmowany do momentu udanego poczęcia. W przypadku pytań dotyczących optymalnego czasu trwania zażywania preparatu lub innych pytań należy skonsultować się z lekarzem.Stosować pod kontrolą lekarza. Przed pierwszym użyciem lub po zmianie zalecenia stosowania należy skonsultować się z lekarzem.
Dawkowanie (dorośli): Mężczyźni w wieku powyżej 18 roku życia: doustnie 2 kapsułki dziennie podczas lub po posiłku,obficie popić wodą.Nie należy przekraczać zalecanej dawki w ciągu dnia.W celu optymalizacji każdego etapu procesu spermatogenezy kapsułki należy zażywać przez okres co najmniej trzech miesięcy. Jednak PROfertil® może i powinien być przyjmowany do momentu udanego poczęcia. W przypadku pytań dotyczących optymalnego czasu trwania zażywania preparatu lub innych pytań należy skonsultować się z lekarzem.Stosować pod kontrolą lekarza. Przed pierwszym użyciem lub po zmianie zalecenia stosowania należy skonsultować się z lekarzem.
Uwagi: Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Patentowe numery rejestracyjne:  Austria 503.219; Unia Europejska 1.978.949; Eurazja 015.422 

Klienci, którzy kupili: PROfertil 180 kaps.(DARMOWA WYSYŁKA), kupili również:

Szukaj