Produkt chwilowo niedostępny

Prostamer 60 kaps.


Prostamer 60 kaps.
Nazwa: Prostamer
Postać: kaps.elast.
Dawka: 0,25g+0,25g
Opakowanie: 60 kaps. (blist.)
Skład: Skład kapsułki:Zimnotłoczony olej z pestek dyni     250 mgOlej z rekina grenlandzkiego           250 mgOtoczka:żelatyna, glicerol (substancja wiążąca)Zawartość składników:na zalecaną dzienną dawkę produktu (4 kapsułki)Związki sterolowe        min. 17.9 mgAlkoksyglicerole         min. 179,0 mgBiałko zawarte w produkcie pochodzi z naturalnych surowców zwierzęcych.
Wskazania: Preparat stanowi unikalne połączenie oleju z pestek dyni z olejem z rekina grenlandzkiego. Cechą charakterystyczną produktu jest wysoka zawartość wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, fitosteroli oraz alkoksygliceroli, których suplementacja w codziennym pożywieniu ważna jest zwłaszcza u mężczyzn po 40. roku życia.Zawarte w oleju z pestek dyni związki sterolowe wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. Składniki zawarte w oleju z rekina grenlandzkiego (alkoksyglicerole), wpływają wspomagająco na działanie systemu immunologicznego i ogólne wzmocnienie organizmu.
Dawkowanie: 2 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Uwagi: Przechowywać w temperaturze pokojowej od 15°C do 25°C w suchym miejscu. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Klienci, którzy kupili: Prostamer 60 kaps., kupili również:

Szukaj