Produkt chwilowo niedostępny

Prostogal 150 kaps.


Prostogal 150 kaps.
Nazwa: Prostogal
Postać: kaps.
Dawka: -
Opakowanie: 150 kaps.
Skład: Skład kapsułki:olej z pestek dyni tłoczony na zimno, żelatyna, glicerol (substancja wiążąca)Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu (6 kapsułek)Kwasy tłuszczowe nasycone                     0,276 gKwasy tłuszczowe jednonienasycone         0,504 gKwasy tłuszczowe wielonienasycone         1,284  gw tym:  Omega-6                                            1,284 gFitosterole w przeliczeniu na β-sitosterol      42 mgBiałko zawarte w produkcie pochodzi z naturalnych surowców zwierzęcych.
Wskazania: Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych jako uzupełnienie codziennej diety w składniki zawarte w oleju z pestek dyni - Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe z rodziny Omega-6 oraz fitosterole, których suplementacja w codziennym pożywieniu ważna jest zwłaszcza u mężczyzn po 40. roku życia. Zawarte w oleju z pestek dyni związki sterolowe wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.
Dawkowanie: 3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Uwagi: Przechowywać w temperaturze pokojowej od 15 °C do 25°C w suchym miejscu. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Klienci, którzy kupili: Prostogal 150 kaps., kupili również:

Szukaj