Protefix krem mocujacy hypoalergiczny 47 ml


Nazwa: Protefix krem mocujacy hypoalergiczny
Postać: -
Dawka: -
Opakowanie: 40 ml
Skład: Mieszanina soli sodowych i wapniowych kopolimeru eteru metylowinylowego i bezwodnika kwasu maleinowego, karboksymetyloceluloza, parafina, wazelina, koloidalny dwutlenek krzemu.
Działanie: Pewnie mocuje protezę i pozwala na spożywanie pokarmów, na jakie ma się ochotę.Uszczelnia protezę i zapobiega przedostawaniu się resztek jedzenia pod protezę, co zmniejsza ryzyko stanów zapalnych.Brak konserwantów, barwników i substancji aromatycznych zmniejsza ryzyko alergii. Przebadany stomatologicznie na osobach skłonnych do alergii.Można stosować dowolnie częęsto, nawet po każdym posiłku.
Działania niepożądane: Niektóre osoby mogą być wrażliwe na pojedyncze składniki kremu. W przypadku zaistnienia podejrzenia alergii należy przerwać stosowanie kremu i skonsultować się z lekarzem stomatologiem.
Dawkowanie: Krem mocujący nałożyć na oczyszczoną, wilgotną protezę. Nakładać małą ilość kremu (krótkimi odcinkami), w odstępach jak na rysunku. Potrzeba kilku prób, aby ustalić jaka ilość kremu jest konieczna, a jednocześnie nie wypływa spod protezy. Protezę założyć i przycisnąć, a następnie lekko przygryźć. Krem działa natychmiast po zastosowaniu. Po otwarciu tubki może pojawić się olej, który stanowi bazę kremu. Należy usunąć nadmiar oleju poprzez wyciśnięcie go z tubki; nie wpływa to na siłę mocującą kleju. Po użyciu należy starannie zamknąć tubę, uważając by nie dostała się do niej woda. Wilgoć po dostaniu się do tuby może spowodować stwardnienie kremu mocującego.

Klienci, którzy kupili: Protefix krem mocujacy hypoalergiczny 47 ml, kupili również:

Szukaj