Produkt chwilowo niedostępny

Rowatinex 50 kaps.


Nazwa: Rowatinex
Postać: kaps.miękkie
Dawka: -
Opakowanie: 50 kaps. (butelka)
Działanie: Preparat ROWATINEX działa rozkurczająco na drogi moczowe, ułatwia rozpad i wydalanie kamieni z dróg-moczowych zwiększa przepływ poprawiając funkcję nerek, nasila diurezę. Ponadto działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, ochronnie w stosunku do substancji koloidalnych zawartych w moczu oraz zwiększa wydalanie kwasu glukuronowego z moczem, zapobiega powstawaniu kamieni, Borneol (alkohol bornylowy) jest metabolizowany i wydalany głównie w postaci glukuronidów, które zwiększają rozpuszczalność soli wapnia (najczęstsze składniki kamieni nerkowych i moczowych). Preparat ROWATINEX wykazuje działanie rozkurczające ułatwiając przechodzenie kamieni w drogach moczowych i zmniejszając dolegliwości bólowe w przebiegu kolki nerkowej i moczowodowej. Preparat posiada właściwości przeciwbakteryjne w zakresie drobnoustrojów gram dodatnich i gram ujemnych.
Wskazania: Kamica dróg moczowych, kamica nerkowa (leczenie i profilaktyka), objawy subiektywne związane z kamicą. Pomocniczo w stanach zapalnych układu moczowego i zakażeniach układu moczowego.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. I trymestr ciąży i okres karmienia piersią. Nie stosować preparatu u dzieci.
Dawkowanie: Jeśli lekarz nie zaleci inaczej 1 kapsułka, 3-4 razy na dobę, 30 minut przed posiłkami.

Klienci, którzy kupili: Rowatinex 50 kaps., kupili również:

Szukaj