Sambucol Immuno Forte syrop 120ml


Nazwa: Sambucol Immuno Forte
Postać: syrop
Dawka: -
Opakowanie: 120 ml
Skład: Syrop glukozowy, woda oczyszczona, ekstrakt z owoców czarnego bzu, witamina C, aromat malinowy, glukonian cynku, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja konserwująca: sorbinian potasu.
Działanie: Sambucol? jest wskazany do stosowania w stanach grypy i przeziębienia w celu wspomagania naturalnych funkcji układu immunologicznego. Podawanie preparatu Sambucol? zaleca się również w celu wzmocnienia organizmu w okresach zwiększonego ryzyka infekcji.
Wskazania: Syrop dla dzieci powyżej 12. roku życia i dorosłych
Przeciwwskazania: Kobiety w ciąży nie powinny przyjmować preparatu bez wyraźnego zalecenia lekarza.
Dawkowanie: Rekomendowana dzienna dawka: ? w stanach grypy i przeziębienia: Dzieci powyżej 12. roku życia i dorośli: 10ml (dwie łyżeczki) cztery razy dziennie; ? w celu wzmocnienia organizmu w okresach zwiększonego ryzyka infekcji: Dzieci powyżej 12. roku życia i dorośli: 10 ml (dwie łyżeczki) dziennie. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania lekarz może wskazać inny sposób dawkowania.
Uwagi: Ważna informacja: Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Produkt przyjmowany pod nadzorem lekarza. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 12. roku życia i dorosłych.

Klienci, którzy kupili: Sambucol Immuno Forte syrop 120ml, kupili również:

Szukaj