Sambucol Kids syrop 120 ml


Nazwa: Sambucol Kids
Postać: syrop
Dawka: -
Opakowanie: 120 ml
Skład: Syrop glukozowy, woda oczyszczona, ekstrakt z owoców czarnego bzu, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; witamina C, substancja konserwująca: sorbinian potasu.
Działanie: Sambucol? jest wskazany do stosowania w stanach grypy i przeziębienia w celu wspomagania naturalnych funkcji układu immunologicznego. Podawanie preparatu Sambucol? zaleca się również w celu wzmocnienia organizmu w okresach zwiększonego ryzyka infekcji.
Wskazania: Syrop dla dzieci powyżej 3 roku życia
Dawkowanie: Rekomendowana dzienna dawka: ? w stanach grypy i przeziębienia: Dzieci od 3. do 6. roku życia: 5?10 ml (jedna-dwie łyżeczki) dwa razy dziennie. Dzieci od 7. do 12. roku życia: 10?15 ml (dwie-trzy łyżeczki) dwa razy dziennie; ? w celu wzmocnienia organizmu w okresach zwiększonego ryzyka infekcji: Dzieci od 3. do 6. roku życia: 5 ml (jedna łyżeczka) dziennie. Dzieci od 7. do 12. roku życia: 10 ml (dwie łyżeczki) dziennie. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania lekarz może wskazać inny sposób dawkowania.
Uwagi: Ważna informacja: Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Produkt przyjmowany pod nadzorem lekarza. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Klienci, którzy kupili: Sambucol Kids syrop 120 ml, kupili również:

Szukaj