Produkt chwilowo niedostępny

Silcatil skarpetki złuszczające do stóp 1 paraSilcatil to nowa marka kosmetyków, których działanie obejmuje szczególnie wymagający i wrażliwy obszar ciała – skórę stóp. Co ją wyróżnia? Skuteczność działania.
Kosmetyki Silcatil opierają się na wykorzystaniu składników od dawna znanych i cenionych przez kosmetyczki, pedicurzystki czy podologów. Ich doskonałe właściwości pielęgnacyjne dedykowane problemom i potrzebom skóry stóp zapewniają efekty na miarę profesjonalnych zabiegów. W portfolio marki znajdują się skarpetki złuszczające oraz sztyft ochronny do stóp.
Zauważalną poprawę kondycji skóry stóp można zaobserwować już po jednym zastosowaniu kosmetyków Silcatil. Zarówno skarpetki złuszczające jak i sztyft ochronny sprawiają, że skóra stóp staje się miękka i jedwabiście gładka.
Skarpetki złuszczające Silcatil Skutecznie usuwają zrogowaciały naskórek Redukują odciski i zgrubienia Zmiękczają i nawilżają skórę stóp Silcatil w postaci skarpetek wypełnionych aktywnie działającym płynem to bezpieczny i niezwykle prosty zabieg pedicure do samodzielnego wykonania w domu.

Klienci, którzy kupili: Silcatil skarpetki złuszczające do stóp 1 para, kupili również:

Szukaj