SOLGAR Aminokwasy BCAA z wit.B6 x 50 kaps.


BCAA – ang. Branched Chain Amino Acid – to aminokwasy o rozgałęzionych łań­cuchach. Należą do nich leucyna, izoleucyna i walina. Tak jak wszystkie niezbędne aminokwasy również i one muszą być przyj­mowane razem z pożywieniem.
Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach są istotnym składnikiem biorącym udział w odbudowie tkanki mięśniowej po wysiłku fizycznym.
Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach mogą być wykorzystywa­ne jako alternatywne źródło energii w przypadku wyczerpania glikogenu w mięśniach. Z tego względu suplementacja może przyczynić się do ogra­niczenia utraty tych aminokwasów z mięśni.

Składniki:
-Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia (1 kapsułka) zawiera:
-L-leucyna (w wolnej postaci) – 270 mg
-L-izoleucyna (w wolnej postaci) – 180 mg
-L-walina (w wolnej postaci) – 150 mg
-Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) – 10 mg (714% RWS*)
-*RWS – Referencyjna Wartośc Spożycia
Składniki:
L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina, substancja glazurująca: hydroskypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe (roślinnych) kwasów tłuszczowych, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), substancja wypełniająca: celuloza, substancja przeciwzbrylająca: (roślinne) kwasy tłuszczowe.

Sposób użycia:
Osoby dorosłe 1 kapsułka dziennie, najlepiej między posiłkami lub według wskazań lekarza.
Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne. Przechowywać w miejscu suchym, ciemnym, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem skonsultować się z lekarzem.

Klienci, którzy kupili: SOLGAR Aminokwasy BCAA z wit.B6 x 50 kaps., kupili również:

Szukaj