Produkt chwilowo niedostępny

SOLGAR Bone Support Odżywianie kości x 120 tabl.


Preparat nie tylko zwiększa stopień mineralizacji kości dzięki zapewnieniu w porcji dziennej odpowiedniej ilości wapnia i magnezu w postaci cytrynianu jabłczanu i chelatu aminokwasowego, ale odżywia i ożywia również wszystkie części i mechanizmy ruchu związane z układem kostnym.
Zawiera również:
-Mangan – który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania tkanki łącznej. Gwarantuje on zachowanie integralności więzadeł, stawów i kości, zapewniając ich prawidłowy wzrost i budowę.
-Bor – między innymi zwiększa aktywność estrogenów, przez co oddziałuje na hormonalny sposób regulacji wapnia przez organizm (szczególnie ważne w okresie menopauzy).
-Cynk – badania wskazują na silne zależności gęstości mineralnej kości od obecności cynku w diecie.
-Witamina K2 – klucz i ster dystrybucji wapnia w organizmie. Wbudowuje wapń z pożywienia do kości, jednocześnie dba o jego nieodkładanie się w układzie krwionośnym.
-Witamina D3 – fizjologicznie skuteczna ilość w porcji dziennej 25 µg (1000 IU)
-Miedź – która wraz z Borem i Manganem stoi na straży elastyczności kolagenu zawartego w połączeniach stawowych.
Ultimate Bone Support – wzmacnia też układ mięśniowy, ponieważ zawarty w preparacie kwas jabłkowy uczestniczy w cyklu produkcji energii w komórkach mięśniowych. Wiadomo, że s
ilny i aktywny układ mięśniowy to mocne kości i znacznie mniejsze ryzyko wystąpienia stanów zapalnych stawów związanych z wiekiem i nadmiernymi obciążeniami.

Klienci, którzy kupili: SOLGAR Bone Support Odżywianie kości x 120 tabl., kupili również:

Szukaj