Produkt chwilowo niedostępny

FUTURO SPORT Stabilizator kolana rozmiar L


Podczas treningu z FUTURO™ Stabilizatorem kolana, SPORT, stabilizator pomaga utrzymać ciepło wokół kontuzjowanego obszaru i zwiększyć jego elastyczność, odprowadzając jednocześnie wilgoć i przepuszczając powietrze. Dopasowana konstrukcja z możliwością regulacji zapewnia spersonalizowane wsparcie i umożliwia bardziej naturalne poruszanie. Czasami wszystko, czego potrzebujesz, to odrobina dodatkowego wsparcia, aby pozostać w grze – sięgnij więc po niezawodny i wygodny FUTURO™ Stabilizator kolana, SPORT, który pomoże Ci utrzymać przewagę.
-Zapewnia natychmiastową kompresję i stabilizację boczną.
-Zapewnia stabilizację w typowych urazach, takich jak zwichnięcia i skręcenia, zastosowanie ogólne.
-Produkt zalecany przez nasz panel ekspertów w dziedzinie medycyny i inżynierii.
-Wyprofilowana konstrukcja z dwoma regulowanymi paskami zapewnia idealne dopasowanie.
-Otwór na rzepkę zapewnia większą stabilność i wygodę.
-Unikalna mieszanka materiałów zapewnia większą stabilność, kojące ciepło i wygodę.
-Materiał przepuszczający powietrze Zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.
CIEPŁO:
Korzystnie wpływa na mikrokrążenie, co z kolei przyspiesza metabolizm w ogrzewanych obszarach. Do tkanek dociera więcej tlenu i substancji odżywczych, a proces gojenia przebiega szybciej.
UCISK:
Ucisk stawu oraz znajdującej się pod skórą tkanki miękkiej, przeciwdziała zbieraniu się płynu i ułatwia efektywniejsze odprowadzanie go do węzłów chłonnych. W efekcie maleje napięcie tkanek miękkich, a pacjenci szybciej odczuwają ulgę z powodu zmniejszonego bólu i opuchlizny.
PROPRIOCEPCJA:
Ucisk stymuluje receptory czucia głębokiego (proprioceptory) znajdujące się w mięśniach, ścięgnach i torebkach stawowych. Sprzyja to usprawnieniu biomechaniki ciała i poprawia koordynację nerwowo-mięśniową. Dodatkowo ucisk zwiększa świadomość pacjenta o wrażliwym stawie i konieczności oszczędzania go.
Szukaj