Produkt chwilowo niedostępny

Stoppot Duo - antyperspirant d/stóp 30g


Nazwa: Stoppot Duo - antyperspirant d/stóp
Postać: puder
Dawka: -
Opakowanie: 30 g
Skład: methenamine, silica.
Działanie: Preparat usuwa nadmierną potliwość stóp po jednorazowym zapudrowaniu stóp na czas 6-8 godzin (na noc). Efekt jednorazowego zabiegu jest odczuwalny do kilku miesięcy po jego przeprowadzeniu.
Wskazania: Nadmierna potliwość stóp.
Przeciwwskazania: Nie stosować preparatu w przypadku ran, otarć, owrzodzeń skóry stóp lub uczulenia na składniki. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia (brak stosowanych badań klinicznych).
Dawkowanie: Wieczorem tuż przed snem dokładnie umyć stopy mydłem w ciepłej wodzie.Aby ułatwić przyklejenie się pudru do skóry powinna ona pozostać mokra, ale nie ociekająca wodą. Nadmiar wody należy zebrać mokrym ręcznikiem lub dłonią.Dokładnie i obficie rozprowadzić puder w miejscach o wzmożonej potliwości, czyli na spodniej części stóp oraz między i pod palcami. Niezwłocznie po tym wymyć dłonie. Zawartość opakowania wystarcza na jedną do dwóch aplikacji.Ostrożnie założyć na stopy czyste i obcisłe skarpety, uważając aby nie zatrzeć pudru. Niezwłocznie położyć się do snu unikając nadmiernego chodzenia.Po około 6-8 godzinach dokładnie umyć stopy mydłem w ciepłej wodzie i założyć czyste skarpety. Dłuższe działanie pudru może spowodować nadmierne wysuszenie skóry. Osoby o delikatnej skórze powinny skrócić czas zabiegu poniżej 6 godzin.
Szukaj