Produkt chwilowo niedostępny

TENTiStreps 32 pastylki do ssania NAWRACAJĄCE INFEKCJETENTiStreps 32 pastylki do ssania,
Wartość odżywcza
100 g
Zalecana dzienna porcja – 1 pastylka
Wartość energetyczna
1134 kJ / 271kcal
11,3 kJ / 2,7 kcal
Tłuszcz, w tym:
kwasy tł. nasycone
0,03 g
0,02 g
0 g
0 g
Węglowodany, w tym:
cukry
92,38 g
24,42 g
0,9 g
0,2 g
Błonnik
0,07 g
0 g
Białko
0,72 g
0 g
Sól
0,03 g
0 g
Blink®Streptococcus salivarius K15
250 x 109 CFU*
250 miliardów
2,5 x 109 CFU*
2,5 miliarda
*CFU- jednostki tworzące kolonie
Składniki:
Blink® Streptococcus salivarius K15, substancja wiążąca (sorbitol), substancja słodząca (ksylitol), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), aromat truskawkowy.
Suplement diety TENTiStreps przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3. roku życia i dorosłych. Jest pomocny w profilaktyce nawracających infekcji ucha, nosa i gardła, w trakcie infekcji nosa i gardła oraz po przebytej anginie (po zakończeniu antybiotykoterapii). TENTiStreps zawiera w swoim składzie szczep probiotyczny Streptococcus salivarius K15, który produkuje lantybiotyki hamujące wzrost drobnoustrojów patogennych, takich jak: Streptococcus pyogenes i Streptococcus pneumoniae, odpowiedzialnych za infekcje ucha, nosa i gardła. Suplement pomaga przywrócić naturalną, prawidłową mikroflorę bakteryjna oraz zwiększyć odporność organizmu.
TENTiStreps zawiera ksylitol.
Zalecane przyjmowanie:
- w profilaktyce nawracających infekcji ucha, nosa, gardła: 1 pastylka dziennie przez 3 miesiące,
- w trakcie infekcji wirusowej nosa i gardła: 1 pastylka dziennie przez 14 dni,
- po przebytej anginie (po zakończonej antybiotykoterapii): 1 pastylka dziennie przez 3 miesiące. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania lekarz może wskazać inną porcję do dziennego spożycia.
Sposób użycia:
Pastylkę przyjmować przed snem, po umyciu zębów. Pastylkę należy ssać powoli przez ok. 5 minut aż do całkowitego rozpuszczenia. Aby zapewnić jak najdłuższy kontakt substancji aktywnej ze śluzówką gardła, pastylki nie należy rozgryzać ani połykać. Nie należy popijać bezpośrednio po spożyciu. Nie stosować razem z preparatami o działaniu przeciwbakteryjnym. Jeżeli lekarz, w przypadku indywidualnego wskazania, zaleci przyjmowanie 2 pastylek dziennie: jedną pastylkę przyjmować po śniadaniu, po umyciu zębów, a drugą pastylkę przed snem po umyciu zębów.
Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u dzieci poniżej 3 lat. Ważna informacja: Produkt przyjmowany pod nadzorem lekarza. Do postępowania dietetycznego. Produkt nie stanowi wyłącznego źródła pożywienia. Dzienna porcja substancji nie może być osiągnięta jedynie poprzez zmianę normalnej diety. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Produkt odpowiedni dla wegetarian. Produkt nie przyczynia się do rozwoju próchnicy.
Warunki przechowywania:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
32 pastylki do ssania o smaku truskawkowym
Zawartość netto: 32 g
Data minimalnej trwałości produktu jest jednocześnie numerem partii.
Producent: Red Pharma HealthCare Sp. z o.o. ul. Nowa 6, Stara Iwiczna 05-500 Piaseczno www.red-pharma.com

Klienci, którzy kupili: TENTiStreps 32 pastylki do ssania NAWRACAJĄCE INFEKCJE, kupili również:

Szukaj