VICHY DERCOS DENSISOLUTIONS Lotion 100mlVichy Derco Densi-Solutions Lotion kuracja zwiększająca gęstość włosów zawiera w swoim składzie Resweratrol, który jest cennym polifenolem pozyskiwanym z japońskiej rośliny. Znany jako "cząsteczka długowieczności" również używany jest w antyoksydacyjnych produktach stosowanych do pielęgnacji twarzy. Stemoksydyna jest natomiast opatentowaną cząsteczką o potwierdzonej w badaniach klinicznych skuteczności w zagęszczaniu włosów. Produkt jest wolny od parabenów, silikonów i barwników. Po 2 tygodniach stosowania preparatu 80% zauważyło odczuwalne zwiększenie gęstości włosów, a aż 90% zauważyło odczuwalne wzmocnienie włosów. Preparat nie wymaga spłukiwania.
Vichy Dercos Densi-Solutions Lotion - Skład według INCI:
Alcohol Denat., Aqua, Diethyllutidinate, Citral, Ethyl Ester of PVM/MA Copolymer, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Mentah Piperita Oil/ Peppermint Oil, Menthol, Resveratrol, Rhamnose, Tocopheryl Acetate, Parfum
Działanie:
Lotion/Tonik zawiera w swym składzie Resweratrol, który jest cennym polifenolem pozyskiwanym z japońskiej rośliny. Znany jako "cząsteczka długowieczności" również używany jest w antyoksydacyjnych produktach stosowanych do pielęgnacji twarzy. Stemoksydyna jest natomiast opatentowaną cząsteczką o potwierdzonej w badaniach klinicznych skuteczności w zagęszczaniu włosów. Produkt jest wolny od parabenów, silikonów i barwników. Po 2 tygodniach stosowania preparatu 80% zauważyło odczuwalne zwiększenie gęstości włosów, a aż 90% zauważyło odczuwalne wzmocnienie włosów. Preparat nie wymaga spłukiwania. Działanie na gęstość włosów zostało potwierdzone badaniami klinicznymi przeprowadzonymi przez niezależny ośrodek badawczy. Wskazania:
Vichy Dercos Densi-Solutions Lotion/Tonik to jeden z trzech składników kuracji zwiększającej gęstość i objętość włosów. Adresowany do osób z włosami cienkimi i przerzedzonymi. Zwiększa liczbę włosów sprawiając że stają się one widocznie mocniejsze i gęstsze.
Stosowanie:
Podziel włosy na sekcje, wydzielając 4 przedziałki.
Rozpyl 5 pompek, po jednej na każdą sekcję, tak by pokryć całą skórę głowy.
Wmasuj produkt w skórę głowy tak by pobudzić mikrokrążenie i zwiększyć przenikanie składników.
W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przemyj je obficie wodą.

Klienci, którzy kupili: VICHY DERCOS DENSISOLUTIONS Lotion 100ml, kupili również:

Szukaj